reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Obrzęk płodu, przeziernosc karkowa

koniczynka00

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Maj 2021
Postów
32
Dziewczyny, czy któraś z was miała problem z obrzękiem płodu? :( Lekarz na badaniu I trymestru powiedział ze widzi obrzęk i przeziernosc jest 4,6 :( Lekarz obstawia zespół Turnera, Downa bądź wadę serca. Oczywiście test Pappa w takiej sytuacji tez dla zespołu Downa wynosi aż 1:29. Poza jednym lekarzem raczej nie dają szansy na urodzenie zdrowego dziecka, dostałam już informacje ze musze się nastawić na poronienie:(( Czekam na skierowanie na biopsje, ale to czekanie mnie wykańcza. Szukam informacji już wszędzie, i chciałabym się dowiedzieć czy miałyście taka sytuacje i jak to się skończyło?
 
reklama

rosenberg

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2020
Postów
1 550
Niestety ewidentnie nie brzmi to ciekawie, ale bez wyników badań diagnostycznych czyli w Twoim wypadku biopsji można sobie gdybać. Poczytaj temat "amniopunkcja-robic czy nie?", setki stron do przewertowania i skonfrontowania swojej sytuacji z inną. Niestety zwykle mylący może być test z krwi, USG częściej daje realny obraz wad genetycznych.
 
Do góry