reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzek plodu

Hej..dzis 16tc dowiedziałam się że dzidziuś jest cały obrzęknięty i jest stwierdzone wielowadzie płodu..to moja 3 ciąża 2 wcześniejsze bez problemu. Powiem szczerze że milion myśli na minutę.. lekarz powiedział że kwestia czasu kiedy ciąża się zakończy. Obrzęk karku, narządów wewnętrznych..bardzo smutny to był widok. Amnio w poniedziałek ale cudów nie będzie także mocno ściskam mamy z podobna diagnozą
 
reklama
Hej dziś 17tc dowiedziałam się że maluszek ma wielowadzie i generalnie uogólniony obrzęk płodu (obrzeknite jst wszystko co tylko możliwe). W pn amnio.. Generalnie milion myśli na minute i przerażenie co dalej..bardzo bolesna ta sytuacja i boję się co dalej tzn jak to dalej będzie
 
Do góry