reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obumarła ciąża. Pomocy!

Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
5
Drogie mamy pomocy!

03.01 mialam ostatnią miesiaczke (jednak noe jestem pewna tej daty bo aplikacjanw której zapisywałam miesiączki jak na złość na koniec stycznia mi padła i straciłam wszystkie dane :( ) i chcę również zaznaczyć że miesiączki miałam nieregularne. Ok 12.02 zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny.
14.02 pierwsza wizyta u gina wg miesiączki był to 5tc wielkość pęcherzyka 11mm już wtedy lekarz stwierdził, że troszkę mały ale to może być spowodowane tym że miesiaczki nieregularne i może być maleństwo nieco młodsze.
Dziś (06.03) minęły 3tyg od ostatniej wizyty pojawiło się nie wielkie krwawienie wyblagałam żeby ginekolog mnie dziś przyjął bo się mege denerwowałam na usg pęcherzyk ma 16mm ginekolog stwierdził że ciąża obumarła bo serce nadal się nie rozwinęło i przyrost pęcherzyka jest za mały (poprostu płód nie rozwija sie) i dostałam skierowanie do szpitala na usunięcie.
Co Wy o tym myślicie? Iść do szpitala? Może skonsultować to z innym lekarzem? Może poczekać kilka dni zanim pojde do szpitala?
Jestem już załamana i nie wiem co robić. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez czekam na 1 okres jestem 2,5 tyg po zabiegu. Tez w tygodniu bede dzwonic i pytac czy juz wynik jest.
Chyba tak. Wyniki odebralam. , Wszystko po łacinie... były święta, teraz weekend majowy:.. do lekarza ciezko bylo sie dostac. Sprobuje od Pon. No i czekam na pierwszy okres ... :(
reklama
Ogolnie dobrze tylko cos od zabiegu mam problemy z wyproznianiem nie wiem czy to przez biseptol i przeciwbolowy lek. Nigdy z tym nie mialam najmniejszego klopotu. I tak dziewczyny mówia ze na tym wyniku tylko piszą ze to ciaza i tyle. Czy cos innego moze byc ?? Powiedzonka i trzymam kciuki [emoji173]
 
Ja tez czekam na 1 okres jestem 2,5 tyg po zabiegu. Tez w tygodniu bede dzwonic i pytac czy juz wynik jest.
Chyba tak. Wyniki odebralam. , Wszystko po łacinie... były święta, teraz weekend majowy:.. do lekarza ciezko bylo sie dostac. Sprobuje od Pon. No i czekam na pierwszy okres ... :(
 
Rozwiązanie
Do góry