reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OBY CIĄŻA - prośba o pomoc.

G

gosc10

Gość
Witajcie.
To już 4 próba dodania postu... niestety one same z siebie znikają po godzinie .... (wymiękam powoli) i od wczoraj walczę aby zadać pytanie.

15.03 dostałam zastrzyk ovitrelle (11dc)
16.03 potwierdzona owulacja.

To już mój 4 cykl z ovitrellem. Zastrzyk zawsze się utrzymywał maksymalnie do dziewiątego dnia. W dniu wczorajszym czyli 11 dni po zastrzyku i 9dpo po południu wykonałam test o czułości 10 i wyszedł pozytywny. Po chwili wykonałam test o czułości 25 i także wyszedł pozytywny.

Dzisiaj, 12 dni po zastrzyku i w dziesiątym dniu po owulacji test o czułości 25 także jest pozytywny.

Do czwartku powinnam dostać miesiączki, stąd nie zdecydowałam się na wykonanie Bety... wiele czytałam o tej ciąży biochemicznej.

Bardzo mnie ciekawi, czy któraś z was miała podobną sytuację i okazało się że jest to wynik zastrzyku?

*** moje cykle są co 23, 24 dni. Dzisiejsze testy nie są ciemniejsze od tych testów, które zostały wykonane wczoraj.

To jest załączeniu, jest testem o czułość 25. Test który ma czułość 10… Jest z podobną razie kreska- to ten cieniutki test - paseczek
 

Załączniki

  • IMG_1392.JPG
    IMG_1392.JPG
    934 KB · Wyświetleń: 959
  • IMG_1367.JPG
    IMG_1367.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 885
reklama
Rozwiązanie
Trzymam kciuki za siebie i Was :) jeśli nie teraz to w następnym zdecyduje się na cykl stymulowany ale póki co trzymam się jeszcze tej watlej nadzieji że okres jednak się nie pojawi a beta wzrośnie:)
reklama
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
 
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
Możesz powtórzyć dla wszystkiego jak nie dostaniesz okresu, ale beta wskazuje na brak ciąży. Wiem co czUjesz. Ja starałam sie 1,5 roku i w cyklu w którym zaszłam nie miałam żadnych, ale to żadnych objawów. 3mam kciuki za następny cykl
 
Dzięki Dziewczyny każde słowo jest dla mnie ważne.. w takim razie czekam A raczej nie czekam na okres i dopiero potem powtórzę.. dlaczego tak się dzieje że jak ktoś nie chce to od razu zachodzi A jak ktoś bardzo się stara to nic z tego :( przepraszam za smecenie ale wszystko mi odpadło jak zobaczyłam ten wynik.. pocieszam się tylko że być może z uwagi na pozna owulacje 18dc wszystko się przesunelo i może może.. Ale póki co czekam.
 
reklama
Trzymam kciuki za siebie i Was :) jeśli nie teraz to w następnym zdecyduje się na cykl stymulowany ale póki co trzymam się jeszcze tej watlej nadzieji że okres jednak się nie pojawi a beta wzrośnie:)
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
556
G
Do góry