reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OBY CIĄŻA - prośba o pomoc.

G

gosc10

Gość
Witajcie.
To już 4 próba dodania postu... niestety one same z siebie znikają po godzinie .... (wymiękam powoli) i od wczoraj walczę aby zadać pytanie.

15.03 dostałam zastrzyk ovitrelle (11dc)
16.03 potwierdzona owulacja.

To już mój 4 cykl z ovitrellem. Zastrzyk zawsze się utrzymywał maksymalnie do dziewiątego dnia. W dniu wczorajszym czyli 11 dni po zastrzyku i 9dpo po południu wykonałam test o czułości 10 i wyszedł pozytywny. Po chwili wykonałam test o czułości 25 i także wyszedł pozytywny.

Dzisiaj, 12 dni po zastrzyku i w dziesiątym dniu po owulacji test o czułości 25 także jest pozytywny.

Do czwartku powinnam dostać miesiączki, stąd nie zdecydowałam się na wykonanie Bety... wiele czytałam o tej ciąży biochemicznej.

Bardzo mnie ciekawi, czy któraś z was miała podobną sytuację i okazało się że jest to wynik zastrzyku?

*** moje cykle są co 23, 24 dni. Dzisiejsze testy nie są ciemniejsze od tych testów, które zostały wykonane wczoraj.

To jest załączeniu, jest testem o czułość 25. Test który ma czułość 10… Jest z podobną razie kreska- to ten cieniutki test - paseczek
 

Załączniki

  • IMG_1392.JPG
    IMG_1392.JPG
    934 KB · Wyświetleń: 959
  • IMG_1367.JPG
    IMG_1367.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 885
reklama
Rozwiązanie
Trzymam kciuki za siebie i Was :) jeśli nie teraz to w następnym zdecyduje się na cykl stymulowany ale póki co trzymam się jeszcze tej watlej nadzieji że okres jednak się nie pojawi a beta wzrośnie:)
Wydaje mi się, że może być to jeszcze działanie zastrzyku. Za szybko testy wyszłyby pozytywne. 9 dni po owulacji i test o czułości 25 już by wyszedł? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ale może się mylę. Zrób betę tak jak Nulini radzi.
 
Wydaje mi się, że może być to jeszcze działanie zastrzyku. Za szybko testy wyszłyby pozytywne. 9 dni po owulacji i test o czułości 25 już by wyszedł? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ale może się mylę. Zrób betę tak jak Nulini radzi.
Jeśli szybko doszło do zagniezdzenia to owszem. Nie sugerowalabym się raczej w drugą stronę czyli negatywnym 9-10dni po owu. Ale najpewniej zrobić betę sprawdzając przyrost.
 
Ostatnia edycja:
Miałam taką samą sytuację. W cyklu którym się udało testy wychodziły pozytywne. Zawsze ovitrelle utrzymywało się do 10 DC i na testach sikanych już 11 DC nie było kresek. W cyklu ciążowym testy pozytywne 11, 12 i 13 dnia. Idź na betę zapewne ciąża:-)
 
reklama
reklama

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
556
G
Do góry