reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oby nie za wczesnie- Fenoterol

Dokładnie :) .. jutro wybieram sie na usg .. przy okazji zapytam lekarza o kilka istotnych rzeczy i napisze o co chodzi z ta szyjka :)
 
reklama
hej dziewczyny.. ja mam stawianie macicy i skurcze od jakichs 2 miesiecy ale nie wiedziałam ze coś jest nie tak.. myslałam ze dzidzius sie tak obraca od 3 tygodni (jak sie dowiedziałam o co chodzi) jestam na nospie ale nie pomaga.. lekarz tez chce mi podac Fenoterol a najlepiej położyc do szpitala.. jutro zrobi mi ktg wtedy podejmie decyzje.. a forum naprawde fajne szkoda ze tak pozno Was znalazłam bo od samego poczatku jestem na dzidzia. fora ale tu jest wiecej osób i można czesciej wymienic sie spostrzezeniami..;-)
 
Czesc Marcela.. mam nadzieje ze nic poważnego sie u ciebie nie pojawi .. trzymam kciuki..
ja byłam wczoraj u ginekologa i powiedział że jesli nie mam wiecej skurczow niz 10 na dzien mimo brania fenoterolu to jest ok gdyby bylo ich wiecej to niedobrze .. :)
 
mi też mówił o 10 razach i pózniej da mi ten lek.. na razie mam ok 8 bo jak mam 6 skurcz to juz nie wstaje wogóle.. zeby nie było więcej.. wczoraj iałam ktg i powiedział ze nie jest tragicznie.. mam leżeć ale w domu.. całe szczescie ze nie w szpitalu
 
a ja się poważnie boję, że się wcześniej posypię. Mam silne skórcze nieregularne (okolo 4-5 razy dziennie) ale są, do Cordafenu już się chyba przyzwyczaiłam, poza tym boli pieruńsko- czasami mam kłopoty z chodzeniem. W poniedziałek idę do ginki no i zobaczymy co powie...:zawstydzona/y: :eek:
 
Boze gdyby okazało sie ze ide do szpitala to chyba bym zwariowała .. ale naszczescie jest wszytko OK ... moja ciotka zupełnie niedawno przelezala pół roku ciąży w szpitalu z jedna mala przerwa na sylwestra .. ( od grudnia do maja).. byla zalamana .. naprawde idzie sie zanudzic a poza tym naogladala sie róznych sytuacji i przyjemnych i tez takich które mogą człowieka zdołować .. ale na szczescie w finale urodziła zdrowego synka ... i sama tez jest cala i zdrowa...również miała problemy ze skórczami i groził jej przedwczesny poród juz od 3 miesiaca ciaży...
 
Co to znaczy od 3 miesiąca przedwczesny poród? Przecież to niemożliwe. Może poronienie jej groziło najpierw. A tak w ogóle to współczuję kobietom, które muszą całą ciążę przeleżeć. Mama szwagra tak leżała plackiem całą ciążę :no:
 
reklama
[FONT='Arial','sans-serif']WITAM,[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Jestem w 26 tygodniu ciąży, od około 2 tygodni łykam Fenoterol po 5 mg 4 x dziennie i asmag forte 3xdziennie. Przez tydzień leżałam pod kroplówką z fenoterolu właśnie no i dodatkowo z magnezu, szczerze mówiąc średnio mi ta kroplówka pomagała. Za to dużo lepiej podziałały na mnie (tj. na moją macicę;) tabletki z tym że też bez fajerwerków. Pomimo łykania fenoterolu macica nadal mi twardnieje szczególnie kiedy wstaję, bo kiedy leże zazwyczaj (co nie znaczy że stale) jest miękka lub w miarę miękka. Jak to jest u Was ? Czy Wam fenoterol pomaga tak na 100 procent? [/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Pozdrawiam[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Monika[/FONT]
 
Do góry