reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oby nie za wczesnie- Fenoterol

[FONT='Arial','sans-serif']WITAM,[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Jestem w 26 tygodniu ciąży, od około 2 tygodni łykam Fenoterol po 5 mg 4 x dziennie i asmag forte 3xdziennie. Przez tydzień leżałam pod kroplówką z fenoterolu właśnie no i dodatkowo z magnezu, szczerze mówiąc średnio mi ta kroplówka pomagała. Za to dużo lepiej podziałały na mnie (tj. na moją macicę;) tabletki z tym że też bez fajerwerków. Pomimo łykania fenoterolu macica nadal mi twardnieje szczególnie kiedy wstaję, bo kiedy leże zazwyczaj (co nie znaczy że stale) jest miękka lub w miarę miękka. Jak to jest u Was ? Czy Wam fenoterol pomaga tak na 100 procent? [/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Pozdrawiam[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Monika[/FONT]

Kochana (o ile jeszcze zajrzysz na ten watek) my juz mamy ponad roczne dzieciaczki, tak wiec mysle, ze srednio na czasie jest to pytanie, moze sprobuj na kobietkach, ktore sa teraz w ciazy. No chyba, ze ktoras z naszych mamus pamieta co i jak??
 
reklama
No niestety nie orientuję się, ale poważnie to zabrzmiało Aph, ale fakt, mamy już spore skrzaty w domkach, a mnie się ciągle zdaje, że to takie maleństwo jest :szok::-D:-D:-D

kiedy zostałaś ciocią? Chwaliłaś się???
 
:tak: ano ponad roczne skrzaty. :tak:

A ciocia zostalam dzisiaj cos po 4 rano (dokladnie jeszcze nie wiem, jutro ide do szpitala to sie dowiem wszystkiego dokladnie), Alicja ma 56cm i wazy 3190, dostala 10pkt, wiec jest ok. Niestety Psiapsiulka miala cesarke, bo sie okazalo, ze z jednej strony kanalu rodnego ma jakies zwezenie i nie dala rady urodzic sama. Powiedzieli Jej to po 6 godzinach :baffled:, no ale i tak dobrze, ze nie poczekali do rana. :angry:
 
sloneczka Hanus nasza z forum (niektore z was znaja ja z watku Mai) przepisany ma fenoterol, na ulotce jest napisane by nei brac z witaminami i biedna nei wie co robic, ja jej nie powiem bo nei bralam tego, moze Wy cos doradzicie ?":-)
 
reklama
Ja brałam fenoterol, i z tego co mi sie wydaje, a jestem tego praktycznie pewna, brałam rowniez w tym czasie witaminy. Jednak jezeli ma watpliwosci to moze niech zadzwoni do ginka.
 
Do góry