reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obywatelstwo uk

jest tylko ta rubryka. zastanawiałam się co wpisać ale w tym momencie ona nie miała żadnego paszportu więc ominęłam.to samo w ambasadzie pytali nas ale też nie wiedzieliśmy jeszcze czy to zalatwiamy to powiedzieliśmy ze nie ma. ogólnie w jednym momencie dostała oba.
 
reklama
Nasz syn nadal czeka na paszport brytyjski.
Oboje pracujemy w UK 8 lat. Tatuś przedstawił wszystkie dokumenty, rozliczenia podatkowe, wyciągi z banku, lecz oni nadal kazali coś dosyłać, mimo iż było czarne na białym ze podatki opłacone, jest ciągłość w wycia gach bankowych itd. Spóźniliśmy się z dosłaniem jednego papierka o 6 dni, bo w miedzy czasie nie było nas w domu 3 tyg i nie wiedzieliśmy, ze coś do nas napisali, aby dosłać coś jeszcze i odrzucili nasze podanie. Nakazują wysłać nowe podanie z nowymi zdjęciami i nowa oplata i wtedy zaczną procedurę od nowa - masakra!
 
Ja kiedys czytalam, ze dziecko ktore urodzilo sie w uk, ale przed uplywem 5 lat pobytu rodzicow, tak jak nasza corka, po 10 latach zycia tutaj moze ubiegac sie o paszport brytyjski i obywatelstwo. Nie wiem ile dokonca w tym prawdy, ale jesli cos takiego istnieje, to napewno bedziemy sie dla Nadii starali
 
Do góry