reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocena sperminogramu

reklama
Rozmiem,że ma prawo. Pytałem seminaloga czy pobrane nasienie będzie miarodajne. Powiedział,że tak z tym,że obiektywnie widzę różnice tego co rano oddałem, a wieczorem ( w formie sprawdzenia czy wizualnie będzie różnica). Jestem zakłopotany. Całkowicie.
 
Ja bym po prostu porozmawiala z partnerka. Powiedz, jak wyglada sytuacja do tej pory. Co masz zamiar robic, jak dzialac. Pora tez chyba zadbac o siebie, lepsza doeta, wiecej ruchu, te nieszczesne fajki rzucic. Mozesz tez milo sie zaskoczyc. Moze bedzie chciala cie wspierac w tej trudnej chwili. Prawda czasem jest trudna, ale nie ma co robic dalszych krokow zatajajac takie wazne aspekty twojego i moze i jej zycia. Teraz jest duzo roznych opcji. Warto zawalczyc o was.
 
reklama
No masz zamiar obiecać jej uczciwość małżeńską, to coś tu nie gra... Dlaczego nie powiesz jej o tym badaniu, o wynikach, o tym, że się martwisz? A może ona w ogóle nie chce mieć dzieci? Wy rozmawiacie na życiowe tematy?
 
reklama
Do góry