reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocena sposobu odżywiania się kobiet w ciąży- praca magisterska

reklama
Cześć! A czemu tylko mamy z Podkarpacia?
I pytanie, czy można mieć uwagi do ankiety?
 
Ostatnia edycja:
Witam. Jestem z podkarpacia i taki obszar badań sobie założyłam. Oczywiście chętnie wysłucham uwag, ale niestety ankiety już nie zmienię gdyż została zaakceptowana przez promotora ;)serdecznie pozdrawiam :)
 
Ja w zasadzie pochodzę z podkarpacia, ale mieszkam obecnie w Warszawie.
A uwagę mam czysto techniczną. Zakładam, że większość pytań miało być jednokrotnego wyboru, ale ten formularz dopuszcza opcję zaznaczenia wielu odpowiedzi.
A merytorycznie to wydaje mi się, że pytanie odnośnie dawki kwasu foliowego jest mało precyzyjne. Zalecane dawki są rożne w zależności od sytuacji. Ale przypuszczam żechodziło Ci o prawidłowo przebiegajacą ciaże bez powikłań i mamę stosujacą zbilansowaną dietę:)
 
Do góry