reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Ocena sposobu żywienia dzieci w 1. roku życia. Badanie.

Dołączył(a)
25 Luty 2016
Postów
1
Szanowne mamusie maluszków w wieku 1-3 latka!

Jestem studentką Dietetyki na Uniwersytecie Jagiellońkim Collegium Medicum i prowadzę badanie na temat : " Ocena sposobu żywienia dziecka zdrowego w 1 roku życia" i gorąco zachęcam do wypełniena ankiety, która bardzo mi pomoże w napisaniu tej pracy. Wszystkim chętnym matkom też udostępnię wyniki, co będzie interesujące dla obecnych oraz przyszłych mamuś ! ;-) ;)

Link do: Cel: Ocena sposobu żywienia zdrowego dziecka w 1-wszym roku życia.

baby_weaning_food.jpg


kontakt: kateryna.waszczuk@gmail.com
 
reklama
Do góry