reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczekiwanie na poronienie

Bardzo ciężko mi się to czyta. Łzy lecą. [emoji24] Minęło już trochę czasu. Mam wrażenie, że jestem z każdym dniem bardziej pogodzona z tą sytuacją i odrobinę silniejsza.

Żal mimo wszystko jest ogromny. Mam nadal objawy ciąży, ciężko mi coś gotować bo powoduje wymioty, mdłości...
A masz już pewność, że ciąża nieprawidłowo się rozwija?

Doświadczenie straty jest ciężkim przeżyciem. Pozostawia ślad na całe życie. Jednak z czasem uczysz się z nim żyć, cieszyć drobiazgami, bardziej doceniać to, co masz, kim jesteś.
 
reklama
A masz już pewność, że ciąża nieprawidłowo się rozwija?

Doświadczenie straty jest ciężkim przeżyciem. Pozostawia ślad na całe życie. Jednak z czasem uczysz się z nim żyć, cieszyć drobiazgami, bardziej doceniać to, co masz, kim jesteś.
Niestety tak.

Powiem szczerze, że nie mam siły już płakać. 😞 Zaczynam się godzić z sytuacją. Chciałabym by poronienie odbyło się czym prędzej, ponieważ mdłości, wymioty i posmak już mnie wykańczają. Fizycznie i tym bardziej psychicznie 😥
 
Do góry