reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza czy ma sens?

reklama
Witam chciałbym zakupić oczyszczacz powietrza dla dziecka 4 miesięcznego
czy ktoś kupował i czy to faktycznie coś daje?
Ja mam od dluzszego czasu oczyszczacz klarta. Róznicy w powietrzu jakiejs wielkiej nie odczuwam. Jednak jak zobaczylam ile syfu jest na filtrze po miesiacu to jednak przekonalam sie ze to jednak cos tam daje :-)
 
Ja mam w każdym pokoju. Z zapachów wyraźnie oczyszcza. Minus: szum, jeśli ktoś jest nadwrażliwy słuchowo.
 
Jestem żywo zainteresowana tematem. Chętnie dowiem się czy mniej się kurzy i jaki wybrać? Oglądałam dysona ale trochę cena zniechęca. Chciałabym mały gabarytem ale o jak największym zasięgu.
 
Zwróć uwagę także na głośność. Kurzy tyci mniej. Jeden oczyszczacz na raz nienoczysci ci kilku pomieszczen. Lepiej wtedy przemieścić go pomiędzy pokojami. Mam Samsung który ma kółka i kursuje pomiędzy pokojami dzieci.
 
reklama
Zwróć uwagę także na głośność. Kurzy tyci mniej. Jeden oczyszczacz na raz nienoczysci ci kilku pomieszczen. Lepiej wtedy przemieścić go pomiędzy pokojami. Mam Samsung który ma kółka i kursuje pomiędzy pokojami dzieci.
Dzięki za odpowiedź. Popatrzę na tego Samsunga.
 
Do góry