reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczacz powietrza

JestemMamą

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
98
Drogie mamy, kończę kompletować wyprawkę dla dziecka, mam już niewiele czasu ;)
Coraz więcej się mówi o smogu i o tym jaki on jest niebezpieczny itp. itd. Czy któraś z Was stosuje oczyszczacz powietrza w pokoju maluszka? Czy to się sprawdza? Czy pomaga przy katarku? Nie chce kupować zbędnych rzeczy, ale chciałabym zapewnić mojemu dziecku odpowiednie warunki.
 
reklama
ja tam nie wierzę w ten oczyszczacz - miałam taki ten co kolorem wskazuje jakość powietrze, jak był na tryb turbo ustawiony to praktycznie zawsze było że zła jakość powietrza, rzeczywiście kurz się na nim zbiera to można zobaczyć gołym okiem ale czy wybiera te drobniejsze i bardziej niebezpieczne cząsteczki stałe nie wiem, myślę, że jeśli nie mieszkasz w mieście, gdzie ciągle przekraczane są normy to spokojnie możesz sobie odpuścić
 
Na katar nie pomaga, tzn. nie gwarantuje, ze dziecko bedzie mialo drozny nosek.

Zainteresuj sie tez nawilzaczami, jesli nie masz takiego urzadzenia, to moze warto kupic 2w1: oczyszczacz+nawilzacz.
 
Do góry