reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

Też chcę kupić oczyszczacz powietrza do domu. Od niedawna jestem mamą i chce zadbać o moje maleństwo jak najlepiej. Ale nie wiem czy lepiej zainwestować i kupić coś droższego czy nie ma sensu wydawania pieniędzy ? Jak myślicie ?
 
reklama
Też chcę kupić oczyszczacz powietrza do domu. Od niedawna jestem mamą i chce zadbać o moje maleństwo jak najlepiej. Ale nie wiem czy lepiej zainwestować i kupić coś droższego czy nie ma sensu wydawania pieniędzy ? Jak myślicie ?
Zależy ile chcesz wydać na takie urządzenie. Jest naprawde duzy przedział cenowy i jest tego masa w sklepach. Musisz zwrócić przede wszystkim uwage na zywotnosc serca oczyszczacza czyli filtry zeby nie wymieniac ich co chwile no i poziom halasu jest rowniez ważny zeby nie przeszkadzał twojemu dziecku
 
@siaska ja wyznaję jedną, kluczową zasadę - lepiej wydać raz, a dobrze, niż potem tysiąc razy latać i wymieniać sprzęt. Jakbym była pewna, że dany oczyszczacz jest wart konkretnej ceny, to bym się nie zastanawiała. Masz już coś na oku?
@DoradcaOnlineZepter czy wasz oczyszczacz głośno chodzi? Tak jak wyżej dziewczyny zauważyły poziom hałasu przy takim malutkim dzieciątku jest niezwykle ważny, chociaż osobiście uważam, że lepiej nie przyzwyczajać dziecka do spania w totalnej ciszy, bo potem będą problemy :D
 
Zależy ile chcesz wydać na takie urządzenie. Jest naprawde duzy przedział cenowy i jest tego masa w sklepach. Musisz zwrócić przede wszystkim uwage na zywotnosc serca oczyszczacza czyli filtry zeby nie wymieniac ich co chwile no i poziom halasu jest rowniez ważny zeby nie przeszkadzał twojemu dziecku
Nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko nie mogło spać przez takie urządzenie. Chociaż ja sama jestem dość wrażliwa na takie hałasy, więc oczyszczacz musi być cichutki :p

Po pierwsze gratuluję młodej mamie! Jeżeli chodzi o kwestię oczyszczacza powietrza to prosze pamiętać, że nie jest to urządzenie jedno-sezonowe. Jeżeli zdecydujesz się na droższe rozwiązanie, otrzymasz dużo wyższą jakość co przełoży się na lepszej jakości powietrze w Twoim domu, a także dobre samopoczucie wszystkich domowników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania z przyjemnością na wszystkie odpowiem!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
Dziękuję bardzo :) W temacie oczyszczacza to zastanawiam się jak z żywotnością filtrów ? Co ile trzeba je wymieniać ?
 
Nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko nie mogło spać przez takie urządzenie. Chociaż ja sama jestem dość wrażliwa na takie hałasy, więc oczyszczacz musi być cichutki :p


Dziękuję bardzo :) W temacie oczyszczacza to zastanawiam się jak z żywotnością filtrów ? Co ile trzeba je wymieniać ?

Z tego, co wyczytałam, to większość filtrów trzeba wymieniać co 12 miesięcy, a jeden, antybakteryjny, co 6, więc wcale nie jest to tak często ;)
 
Z tego, co wyczytałam, to większość filtrów trzeba wymieniać co 12 miesięcy, a jeden, antybakteryjny, co 6, więc wcale nie jest to tak często ;)
to chyba nie tak źle, mam nadzieje tylko ze takie filtry tez nie sa niewiadomo jak drogie. :p a czy oczyszczacz powinien byc wlaczony przez cala dobę ?
 
to chyba nie tak źle, mam nadzieje tylko ze takie filtry tez nie sa niewiadomo jak drogie. :p a czy oczyszczacz powinien byc wlaczony przez cala dobę ?
W sumie ciekawa kwestia, jakby miał chodzić na okrągło to nie zużywałoby to za dużo prądu? :/ Chociaż wydaje mi się, że to też może być indywidualna sprawa. Po jakim czasie czuć poprawę powietrza?
 
to chyba nie tak źle, mam nadzieje tylko ze takie filtry tez nie sa niewiadomo jak drogie. :p a czy oczyszczacz powinien byc wlaczony przez cala dobę ?
Te urządzenia nie potrzebują dużo prądu. Generalnie zawsze możemy włączac i wyłączać urzadzenie wg naszego uznania. Filtry nie są drogie i zmienia sie raz w roku :)
W sumie ciekawa kwestia, jakby miał chodzić na okrągło to nie zużywałoby to za dużo prądu? :/ Chociaż wydaje mi się, że to też może być indywidualna sprawa. Po jakim czasie czuć poprawę powietrza?
Poprawe powietrza jest natychmiastowa. Ja po sobie zauważyłem po kilku dniach, że lepiej spię i lepiej się czuje :)
 
Te urządzenia nie potrzebują dużo prądu. Generalnie zawsze możemy włączac i wyłączać urzadzenie wg naszego uznania. Filtry nie są drogie i zmienia sie raz w roku :)

Ja słyszałam, że jest tam jeden filtr, antybakteryjny, bodajże,który wymaga wymiany raz na pół roku. Ale to i tak nieżle, biorąc pod uwagę że reszta raz na rok :D

Poprawe powietrza jest natychmiastowa. Ja po sobie zauważyłem po kilku dniach, że lepiej spię i lepiej się czuje :)

Ja chyba poważnie zastanowię się nad kupnem takiego oczyszczacza powietrza, nawet w moim mieście ostatnio pojawił się czerwony znaczek jakości powietrza :/
 
reklama
@sonax oj to tym bardziej plus dla oczyszczacza, przy małym dziecku sen to zbawienie, a ja nie dość, że śpię krótko to beznadziejnie :/
@Alka852 to na co czekasz? chociaż w domu mogłabyś odetchnąć świeżym powietrzem, nie ma co się męczyć :)
 
Do góry