reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacze powietrza

Dołączył(a)
15 Grudzień 2011
Postów
1
Witam serdecznie wszytskich!

Mam pytanie odnośnie urządzenia któro oczyszcza powietrza przy tym nawilża. Ja troszkę czytałam o takich nowuinkach i znalazłam urządzenie SAMSUNGA. Dlaczego ? ponieważ ma w sobie jeszcze filtr plazmowy do zabijania patogenów, wirusów i grzybów, dodatkowo mam kolegę który pracuje w klimatyzacjach i poleca to urządzenie. Poniżej przedstawiam link i proszę o opinie :

Osuszacz powietrz SAMSUNG
 
reklama
Witam,
reprezentuję firmę sprzedającąm.in. oczyszczacze i nawilżacze powietrza. W naszej ofercieposiadamy oczyszczacze oparte na technologii NCCO, którazapewnia najwyższą wydajność oczyszczacza powietrza iszybko zmniejsza ilość szkodliwych substancji takich jak alergeny,bakterie, wirusy, grzyby i TVOC. Urządzenie umożliwia monitoringjakości, wystarczy spojrzeć na poziom jakości powietrza (szczytwieży), lub kolor wyświetlacza LED oraz umożliwia regulacjęprzepływu powietrza poprzez ustawienia prędkości wentylatora, abyutrzymać/przyspieszyć proces oczyszczania powietrza. Ten wysokiejjakości oczyszczacz powietrza jest energooszczędny, trwały i łatwyw obsłudze. Żywotność filtra do 3 lat i łatwa wymiana sprawia,że urządzenie jest bardzo oszczędne i wydajne. Z kolei wnawilżaczach zastosowano ultradźwiękową technologię powodującą,iż zamontowane wewnątrz ultradźwięki rozbijają cząsteczki wodytworząc mgiełkę nawilżającą powietrze, co więcej, urządzeniedziała bezgłośnie. Bezpieczeństwo użycia zapewnia automatycznewyłączenie przy zbyt niskim stanie wody. Poza tym nasze produkty wzbogacone zostały o kompozycje zapachowe, nastrojowe barwy światłai odprężające dźwięki mające nieoceniony wpływ na nasznastrój. Zapraszamy na naszą stronę internetową
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza - Internetowy sklep medyczny - Horn Wellness Group - nasz asortyment: aparaty do masażu, ciśnieniomierze, fotele masujące, inhalatory, irygatory, kompresy, nebulizatory, stetoskopy, stymulatory, szczoteczki, sz
 
Do góry