reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczanie po ciąży biochemicznej

Gwiazdka 567

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2023
Postów
16
Hej. Jestem drugi miesiąc po ciąży biochemicznej
Poroniłam w domu na wczesnym etapie ciąży samoistnie. Lekarz zaraz po wszystkim stwierdził że wszystko samo ładnie się czyści natomiast do tej pory często zauważam brunatna wydzieline. Nawet mój okres jest jakiś inny trwa dosłownie 2 dni i bardziej są to brązowe brunatne upławy niż typowa miesiączka. Także po stosunku czasami wydzielina nabiera podobnego koloru. Dodam że owulacji raczej nie miałam już drugi cykl ( sprawdzam na paskach owulacyjnych i kontroluje śluz ) czy któraś z was miała podobnie? Czy to normalne że hormony tyle się regulują i że ponad dwa miesiące od poronienia ciągle miewam brunatne brązowe upławy? Proszę o pomoc może któraś z was miała podobnie 😘
 
reklama
Ja pierwsze poronienie miałam nieco później bo w 10tc i miałam robiony zabieg ale tez miałam długo brązowe plamienia, unormowało sie dopiero po tabletkach hormonalnych które brałam przez torbiele
 
Do góry