reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Od 3 dni blada kreska...

olcia1718

Fanka BB :)
Gdzie Tu masz wątpliwości?:p
Ciąża wypisz wymaluj jakie blade kreski dla mnie są ciemne:p
Byś musiała zoabczyc mój pierwszy test dwa razy kreska jaśniejsza od Twoich :p była:p
Wczesna Ciąża dlatego taka kreska jednak dla mnie są ciemne:p
Beta wzrośnie to będą granatowe jak u mnie były później;)

reklama
Gdzie Tu masz wątpliwości?:p
Ciąża wypisz wymaluj jakie blade kreski dla mnie są ciemne:p
Byś musiała zoabczyc mój pierwszy test dwa razy kreska jaśniejsza od Twoich [emoji14] była:p
Wczesna Ciąża dlatego taka kreska jednak dla mnie są ciemne:p
Beta wzrośnie to będą granatowe jak u mnie były później;)
No niby są dwie kreski ale juz myslalam ze moze w 3 dzien bedzie troche ciemniejsza a One ani rusz [emoji14] nie chce sie za wczesnie cieszyc ale wychodzi na to ze jest :) Boże druga ciąża a ja przeżywam te testy jak nastolatka [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

kamaa

Ja mialam dwa razy dwie takie bladziochy. Jeden ma juz ponad 3 lata a drugi ponad rok :) spokojnej ciąży :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

swistak34

Tylko się cieszyć gratulacje sama tak przeżywałam drugą ciążę człowiek chyba jest bardziej dojrzały do macierzyństwa

1495959443-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny jednak juz nie mam watpliwosci :) dziś powtorzylam test rano. Zapisalam sie na wizyte 12 czerwca [emoji173] ale się cieszę!
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

zaniak

Zaciekawiona BB
Moim zdaniem rowniez ciaza jak byk. Ja mialam bladziutka kreske jak nie wiem bylam pewna ze to napewno nie ciaza a teraz czekam bo za niecaly miesiac rodze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

reklama
Cześć dziewczyny!
Stwierdziliśmy z mężem, ze chcemy miec drugie dziecko. Byl to nasz pierwszy cykl starań. Miesiaczka miala sie pojawić 24 maja.. jest 27 maj i ani widu ani slychu. Testy zrobilam 3 dni pod rząd : 25, 26, 27 i zawsze blada krecha... przy pierwszej ciazy mialam od razu 2 porządne krechy. Możliwe, ze jest to bardzo wczesna ciąża na moje oko max 3 tydz... czy ktoras tak miala? W poniedziałek polece na bete bo mam juz fioła. Dodaje zdj...

Zobacz załącznik 808223
IMG

Do góry