reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od 3 dni prawie nic nie jem i jestem dumna ze swojego samozaparcia!

Dołączył(a)
14 Luty 2011
Postów
14
Miasto
Warszawa
od 3 dni jestem na autorskim detoksie! Prawie nic nie jem, pije duzo wody i zielonej herbaty! Czuje Si swietnie taka lekka jak piorko i wrecz czuje jak moj organizm oczyszcza sie z toksyn! Nie wiem jak to w ogole możliwe ze mam wiecej energii niż przedtem kiedy jadlam normalne posilki! Hmmzatsnawiam się czy przypadkiem nie mialam zlej diety, za ciezkiej. Polecam wszystkich pare dni glodowki swietnie oczyszcza na prawde!
 
reklama
Dziewczyno! Co TY wyprawiasz???? Nie można się głodzić! To nie żadne odtrucie organizmu tylko wyniszczanie go:/ Jeśli uważasz, że źle się odżywiasz to zmień nawyki, a nie przestawaj jeść. Można jeść mniiej, ale coś trzeba, dlaczego zamiast tego nie pomyślisz nad dietą niskokaloryczną? Na Cambridge przyjmujesz niwiele kalorii, ale organizm jest odżywiony.
 
witam. miałam kiedyś koleżankę, która podobnie jak ty się głodziła. nic jej dobrego z tego nie przyszło. brzydkie, matowe włosy, łamiące się paznokcie, ciagłe opryszczki i zajady. jeśli tego chcesz to zmierzasz prosto do celu.
 
Kiedyś bardzo mądra pani doktor powiedziała mi że jeden dzień w roku możemy rzeczywiście nic nie jeść tylko pić samą wode aby oczyścić sie z toksyn.Ale i wyłącznie poświęcić na to jeden dzień gdzie mamy wolne od pracy od większych obowiązków aby zużyć jak najmniej energii.jedzenie to nasza energia dzięki temu funkcjonujemy.
są przeróżne diety naprawde można sobie dobrać pod siebie zamiast się zwyczajnie głodzić.
a czy jesteś już mama?ile twoje dziecko ma ?
bo wiesz my jako mamy spalamy naprawde bardzo dużo energii w ciągu dnia i my po prostu potrzebujemy powera aby funkcjonować.
Na przykład u mnie mam synka który jest bardzo energicznym dzieckiem mój dzień wygląda tak że ja ciągle przez niego jestem w ruchu i nie wyobrażam sobie teraz abym sie głodziła bo bym zwyczajnie padła.a dodam że ja jestem bardzo szczupła i mam odwrotny problem bo nie mogę przytyć mimo że jem to wszystko spalam.
następnym razem zastanów się co jest dobre dla twojego organizmu
 
reklama
Myslalam, ze to dobry pomysl z reszta tak jak mowie dobrze sie czuje, ale na dluzsza mete moze rzeczywiscie moze lepsze efekty dalaby normalna dieta…

Teraz mówisz rozsądniej. Owszem organizmowi od czasu do czasu potrzebne jest odtrucie, ale nie można po prostu odstawić jedzenia. Tu jest info o tym jak racjonalnie podejść do diety i odchudzania
http://tnij.org/ld4y
 
Do góry