reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Od 6 miesiecy spóźniająca się miesiączka.

Rozwiązania
0
Witajcie kobietki. Jestem tu nowa, w sumie.. Od dziś!
Mam pewien problem. Od ponad pół roku mieszkam w Danii, od tamtego momentu mam nieregularne miesiączki. Zawsze były w 28dniu jednak teraz spóźnia się 8,12,14. Dzis mam rekord jest to dzień 17. Zrobione 3 testy, każdy negatywny. Aby isc na betę muszę iść tutaj do lekarza po skierowanie. Paranoja.
W Pl lekarz powiedział, że skutkiem jest nerwy, stres, klimat. Ja tego nie odczuwam.
Miał ktoś z Was podobny problem ?
3 lata temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, od tamtej pory wspolzyjemy z mężem normalnie, bez zabezpieczeń, i cisza..

reklama

Milmo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No to napewno musisz iść do lekarza. Może masz PCOS, może jakieś wahania hormonów. Musisz to sprawdzić.

Rozwiązania
0
No to napewno musisz iść do lekarza. Może masz PCOS, może jakieś wahania hormonów. Musisz to sprawdzić.
I na pewno zmienię lekarza, miałam wrażenie, że chodziło tylko o pieniądze, 10 minut i idź.
Badania z krwi robiłam w kwietniu, podsylam w załączniku. ;
20190702_135835.png

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Czasem to ze nie czujemy się zestresowane nie znaczy ze tak nie jest może to sie dziac podświadomie ale na Twoim miejscu na pewno wybrałabym sie do lekarza

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Idź do lekarza po skierowanie albo znajdź jakieś prywatne laboratorium i zrób betę. Ale skoro testy negatywne to ciąże wykluczam. Może zmiana klimatu, może stres, wszystko może mieć wpływ.
TSH trochę za wysokie do starań. Powinno być max 2,5.

Aguu

Rozwiązania
5
Może po prostu wydłuzyly Ci się cykle. Tak też bywa. Ważne czy są dwie fazy i owulacja.
Jak wyżej tarczyca może mieć wpływ a warto te wyniki skonsultować.

Rozwiązania
0
Jak odebrałam wyniki, chciałam pokazać mojemu gin. A on stwierdził, że nie zajmuje się dziedziną niepłodność..
Jak będę w Polsce, jade do innego lekarza. Może polecacie kogoś z okolic Szczecinka, Koszalina, Słupska? ;)

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Wiesz co ta krew trochę nie taka ,i tarczyca jeśli staracie się o dziecko jest za wysoka

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry