reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od 6 miesiecy spóźniająca się miesiączka.

Dołączył(a)
2 Lipiec 2019
Postów
13
Witajcie kobietki. Jestem tu nowa, w sumie.. Od dziś!
Mam pewien problem. Od ponad pół roku mieszkam w Danii, od tamtego momentu mam nieregularne miesiączki. Zawsze były w 28dniu jednak teraz spóźnia się 8,12,14. Dzis mam rekord jest to dzień 17. Zrobione 3 testy, każdy negatywny. Aby isc na betę muszę iść tutaj do lekarza po skierowanie. Paranoja.
W Pl lekarz powiedział, że skutkiem jest nerwy, stres, klimat. Ja tego nie odczuwam.
Miał ktoś z Was podobny problem ?
3 lata temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, od tamtej pory wspolzyjemy z mężem normalnie, bez zabezpieczeń, i cisza..
 
reklama
No to napewno musisz iść do lekarza. Może masz PCOS, może jakieś wahania hormonów. Musisz to sprawdzić.
I na pewno zmienię lekarza, miałam wrażenie, że chodziło tylko o pieniądze, 10 minut i idź.
Badania z krwi robiłam w kwietniu, podsylam w załączniku. ;
20190702_135835.png
 
Czasem to ze nie czujemy się zestresowane nie znaczy ze tak nie jest może to sie dziac podświadomie ale na Twoim miejscu na pewno wybrałabym sie do lekarza
 
Idź do lekarza po skierowanie albo znajdź jakieś prywatne laboratorium i zrób betę. Ale skoro testy negatywne to ciąże wykluczam. Może zmiana klimatu, może stres, wszystko może mieć wpływ.
TSH trochę za wysokie do starań. Powinno być max 2,5.
 
Może po prostu wydłuzyly Ci się cykle. Tak też bywa. Ważne czy są dwie fazy i owulacja.
Jak wyżej tarczyca może mieć wpływ a warto te wyniki skonsultować.
 
reklama
Jak odebrałam wyniki, chciałam pokazać mojemu gin. A on stwierdził, że nie zajmuje się dziedziną niepłodność..
Jak będę w Polsce, jade do innego lekarza. Może polecacie kogoś z okolic Szczecinka, Koszalina, Słupska? ;)
 
reklama
Do góry