reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy aspirator?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie, jak rozpoznać ze dzidzia ma problem z noskiem? Niby oddycha podczas karmienia piersią noskiem ale często słyszę jakby miala problem z oddychaniem podczas snu - takie dziwne dźwięki jakby przeciągania noskiem z mlaskaniem, czasami spi z otwarta buzia i dość często kicha (jak u was z tym ? Duzo razy dziennie wam kicha dzidzia?) Moja ma 1 mies poki co skończony. Obawiam się że problem ten moze.sprawiac ze dzidzia sie szybko przebudza i chce cyca - bo ma sucho w buzi. Myslalam o wodzie morskiej i użycie aspiratorka - jakies rady ? Mogę juz zacząć uzywaz aspiratorka ? (1 miesieczne dziexko)
 
reklama
Ja uzywalam na pewno w 1 miesiacu bo tez mnie niepokoil oddech-dxwieki.
Nic nie bylo widac jak zagladalam a aspirator wyciagal biale nitki kataru/tego co sie tam zebralo. Przed wyciaganiem zakraplalam delikarnie sola fizjologiczna -1 lub 2 kropelki - chwile czekalam - wtedy wydzielina lepiej sie odklejala i latwiej wychodzila.
Tak na prawde to zakraplalam i bralam sie za zmiane pieluchy, jak konczylam z pielucha i ubraniem to wlaczalam aspirator /zeby w razie co moc po przytulic/.
Jak podrosla/teraz 6.5miesiaca/ siegam po aspirator jak cos widac albo znowu mnie niepokoi dzwiek.
 
jak często kicha wasza dzidzia, czy czyszczenie noska sprawiło ze kicha mniej lub wogole? Mi polozna odradziła narazie aspirator wiec dlatego ten post
 
jak często kicha wasza dzidzia, czy czyszczenie noska sprawiło ze kicha mniej lub wogole? Mi polozna odradziła narazie aspirator wiec dlatego ten post
A dlaczego odradziła? Mam czasami wrażenie, że te położne to dyplom w chipsach wygrały. Używaj normalnie i sprawdź czy to pomaga. A może to sapka niemowlęca?
 
witajcie, jak rozpoznać ze dzidzia ma problem z noskiem? Niby oddycha podczas karmienia piersią noskiem ale często słyszę jakby miala problem z oddychaniem podczas snu - takie dziwne dźwięki jakby przeciągania noskiem z mlaskaniem, czasami spi z otwarta buzia i dość często kicha (jak u was z tym ? Duzo razy dziennie wam kicha dzidzia?) Moja ma 1 mies poki co skończony. Obawiam się że problem ten moze.sprawiac ze dzidzia sie szybko przebudza i chce cyca - bo ma sucho w buzi. Myslalam o wodzie morskiej i użycie aspiratorka - jakies rady ? Mogę juz zacząć uzywaz aspiratorka ? (1 miesieczne dziexko)
Ja bym użyła tylko soli fizjologicznej dzieci chyba teraz nie odsluzowywuja do końca po porodzie i tam wszystkiego musi się dzidzia sama pozbyć np. przez kichanie dodatkowo czasami może być po ulaniu, że coś w nosku zalega myślę, że wystarczy kropelki z solą morska czy coś w tym stylu.
 
reklama
reklama
Do góry