reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy banany?

Maciuś deserki z Hippa z bananami jada juz od ponad miesiaca i bardzo mu smakuja. Żadnych nieprawidłowosci u niego nie zaobserwowałam
 
reklama
Mój Maciuś też od dłuższego czasu dostaje deserki z zawartością bananka, bardzo mu smakuje :D
 
owoce banany w 10 miesiącu się wprowadza, wyczytałam w poradniku, w innym ze od 5 miesiąxca i że małe jest ryzyko uczulenia ;D i bądź tu mądrym; ja za szybko nie podam...
 
Ja podałam surowego,jak Domi miał 8 miesięcy.Zmieszałam z jabłkiem i nic mu po tym deserku nie było.Nawet mu posmakowało :)
 
Ja narazie surowego nie podaję ale robię musik jabłkowo-bananowy. Rozgotowuję owocki ok 5 min miksuję i gotowe. Młody wcina aż mu się uszki trzesą i patrzy za jeszcze ;)
 
ja dalam surowego banana jakies dwa miesiace temu i hubcia wysypalo a do tego bolal go brzuch w deserkach je banany ale surowego nietoleruje. musze jeszcze sprubowac!
 
Ja podaję banany od 6-tego miesiąca, mała wcina aż się uszy trzesą  :laugh:
 
ja małemu dałam troszke sprobowac jak zaczał 5 miesiac i nic mu nie było,i do dzis nie jest a juz wsowa całego
 
reklama
Do góry