reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy na nocnik?

Emilka też nie siusia w nocy no chyba że się tak opije że musi iść ;)

ale u nas postęp bo w sumie idzie już skorzystać sama z wc nie potrzebuje stopnia tylko sama wskakuje jedynie z kupką jest problem muszę iść wytrzeć pupę bo jeden papier jej nie starcza ...
ostatnio zapchała ubikację :baffled:
 
reklama
Tycia no własnie sie czaję i czaje i chyba dzis juz nie załoze tej pieluszki - kolejna sucha nocka, ale pobudka w nocy na siku była. No ale moze wreszcie sie uda:-)

Emilka :szok::szok::-D musisz jej zostawiać w toalecie tylko odliczoną ilość papieru Gosia:tak::-D
 
no u nas to samo ale może nie ilość papieru ale zwyczajnie Szymek sam pupy nie wytrze bo mówi że źle zrobi i będzie pupa bolała. mamy w sumie 3 miesiące aby to opanował bo chyba nikt w przedszkolu nie wyciera pupci.to jakiś argument dla niego.
tylko z drugiej strony on ma taką wrażliwą pupę że raz źle wytarta i zaraz czerwona na maxa aż ranki się robią.
 
Super Justynka,ze Hubcio sie obudził na siusiu :-):tak:. W takim razie trzymam kciuki za niego i za pierwszą noc bez pieluszki. Ja tam w Hubcia wierzę !:tak:
 
no i zdjęłam pieluche dziś na noc, nocka sucha, sprawdzałam go jeszcze o 5.15 pytalam, czy chce siusiui nic, a jak sie obudził o 7.30 to caly zmoczony....:sorry2: powinnam go w nocy wysadzić??
 
no i zdjęłam pieluche dziś na noc, nocka sucha, sprawdzałam go jeszcze o 5.15 pytalam, czy chce siusiui nic, a jak sie obudził o 7.30 to caly zmoczony....:sorry2: powinnam go w nocy wysadzić??

Ja bym nie pytała,tylko na "śpiocha " wysadziła w nocy i juz.

No ale ja taka madra,a kuba leje w nocy w pampra,z reszta zdarza mu sie nawet w czasie drzemki w dzien zmoczyc majtochy,wiec czekam na jakąs gotowosc z jego strony.
 
myslałam, ze tylko my zostaliśmy już na polu boju z pamprami. no nic to, narazie po prostu bede jeszcze zakładała pammpra do spania, a jak się obudzi na sikanie to dobrze, a jak nie to trudno, ale nie moge pozwolic by w nocy spał przemoczony, bo mi sie rozchoruje, tymbarzdiej, ze nie budzi sie jak sie zmoczy, znaczy sie ze może jeszcze nie jest gotowy tak na 100%

kurcze z oduczaniem w dzien to łatwo posżlo,a le w nocy to będzie dluzszy proces, bo sam musi to po prostu zacząć kontrolowac a we śnie trudniej... no nic to poczekamy zobaczymy
 
myslałam, ze tylko my zostaliśmy już na polu boju z pamprami. no nic to, narazie po prostu bede jeszcze zakładała pammpra do spania, a jak się obudzi na sikanie to dobrze, a jak nie to trudno, ale nie moge pozwolic by w nocy spał przemoczony, bo mi sie rozchoruje, tymbarzdiej, ze nie budzi sie jak sie zmoczy, znaczy sie ze może jeszcze nie jest gotowy tak na 100%

kurcze z oduczaniem w dzien to łatwo posżlo,a le w nocy to będzie dluzszy proces, bo sam musi to po prostu zacząć kontrolowac a we śnie trudniej... no nic to poczekamy zobaczymy

No u nas podobnie,kilka razy zapomnialam kubie załozyc pampra,wysadziłam go w nocy na spiąco,a i tak sie posiusiał i nie obudzil,spał taki mokry zi zmarzniety.:no:
 
ja pamiętam jak odstawiłam małemu pampera to w nocy przychodziłam do niego spać i jak czułam że się kręci to zaraz go sadzałam na nocnik bez pytania czy chce czy nie i zawsze zrobił siusiu.teraz to jak śpię już u siebie to słyszę przez sen jak się kręci- taką nockę ma zawsze po wizycie na basenie.no i wstaję wysadzę położe i śpi.

no a jak w przedszkolu skoro Kuba śpi w pieluszką w dzień???nie ma problemu by się na to zgodzili??
 
reklama
Rosmerta, ja bym poszła za ciosem i już nie zakładała pampersa. Po co się cofać, powiedziałaś A, kolej na B, postępy będą, to przecież dopiero pierwsza noc bez pampka, jak ma się nauczyć inaczej. Przed spaniem wysiusiaj, nie dawaj za dużo picia do kolacji i będzie dobrze. Spróbuj, bo inaczej będziesz przedłużać jeszcze niepotrzebnie:tak:
 
Do góry