reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy niemowlakowi można zacząć podawać surowe owoce i jakie ?

reklama
Witam mój synek ma 6 miesięcy piersią karmiłam go tylko dwa tygodnie potem jadł mleko Bebiko teraz je kaszki z Bobovita smakowe a mleczka Bebiko już nie chce likarz powiedział mi ze to nie dobrze będzie miał za mało wapnia w organizmie ale ja nie wiem co mam zrobić żeby chciał je jeść poradzcie cos Pozdrawiam:)
 
Witam mój synek ma 6 miesięcy piersią karmiłam go tylko dwa tygodnie potem jadł mleko Bebiko teraz je kaszki z Bobovita smakowe a mleczka Bebiko już nie chce likarz powiedział mi ze to nie dobrze będzie miał za mało wapnia w organizmie ale ja nie wiem co mam zrobić żeby chciał je jeść poradzcie cos Pozdrawiam:)

Czy je tylko kaszki?? Czy cos innego jeszcze? Napisz jak czym go karmisz.
Bastek zawsze przed jedzonkiem dostaje mleko aby to bylo jego glownym posilkiem. Za tydzien konczy 6 miesiecy .
Pozatym w tych kaszkach tez jest wapno, i nawet w ostatecznosci kiedy Twoj synek nadal nie bedzie chcial mleka(bo to roznie bywa), dawaj mu posilki bogate w wapno(ale cos z tym wapnem mi nie pasi)
Zobaczymy, moze ktos inny ma inne pomysly:)
 
reklama
  • Oprocz tych kaszek je jeszcze te przecierki zupki obiadki a nawet czasami te male danonki uwazam ze dobrze go odzywiam nie wiem chyba nie powinnam sie przejmowac opinia tej lekarki kolezanki syn tez nie jadl dlugo mleka modyfikowanego tylko zjadal te kaszki a teraz jest taki fajny :)
 
Do góry