reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy parówki?

Parówki, nawet te reklamowane dla dzieci nie powinny znajdować się w jadłospisie naszych dzieci. W kwestii wędlin polecam te przygotowane w domu: gotowane lub pieczone (nie wędzone i peklowane)
 
reklama
Jeżeli parówki to o sprawdzonym składzie, tak samo jak w przypadku serków, jogurtów itd Oczywiście nie zawsze się da żywić super zdrowo
 
Ostatnia edycja:
Jak tak sobie o tym pomyślę, to większość mam daje dzieciom parówki. Wiadomo, nie są ciężkostrawne, a te dobrej jakości nieźle smakują, nie są trudne do pogryzienia i strawienia. Jak najbardziej, jeśli dziecko ukończyło roczek, myślę, że nie ma problemu.
 
Witam
Drogie panie, mamy czytając wasze posty(komentarze) dochodzę do wniosku że nasze dzieci powinny jeść same warzywa. Litości drogie panie nawet w marchewce jest "E" jak sama sobie nie wychodujesz marchewki. Pozdrawiam
 
ja sama robię parówki z zmielonej piersi :) tylko takie parówki uznaje do tego dzieci lubią ketchup z ogródka dziadunia i taki posiłki mogę dawać dzieciom. W sklepowych parówkach nie wiadomo co jest.
 
reklama
Do góry