reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy podawałyście wodę niemowlakowi?

Dołączył(a)
4 Sierpień 2017
Postów
14
Drogie Mamy od kiedy podawałyście wodę swoim maluszkom przy karmieniu piersią? Od razu przy rozszerzaniu diety czy później? Proponowałyście wodę przez cały dzień czy na początku tylko po posiłku?
Pozdrawiam gorąco:-) :)
 
reklama
Ja zaczęłam przy rozszerzaniu diety ok. 6 miesiąca, raczej tylko przy posiłku, głównie po to żeby nauczył się pić z kubka. Na początku ciężko to szło, ale nie przejmowałam się specjalnie, że za dużo nie pije, bo i tak był na piersi.
 
Moj synek nawet po rozszezaniu diety rzadko chcial picie.
Nawet latem cycem sie napajal;p.
ma 13 mies i tez większość cyc
A ze antybutelkowy to od początku pil lyzka i prosto z kubka albo bidon .(jakbys miala problem z butelka)
Teraz jak chce to sam przyjdzie sie napić jak widzi ze pijemy.
Daje wode wode z sokiem najlepiej bo slyszalam ze sama odwadnia, czasem soku sie napije bez cukru , albo herbaty owocowej ode mnie tez bez cukru ale troszkę bo cyc .
Jeszcze latem kompot czasem pil.
Takze jak cos to sie nie martw.
I jak cos to nie kupuj tych herbatek granulowanych dla dzieci bo sam cukier i aromat..i tyle kasy.
Zwykle maja super sklady.:)
 
Zawsze miałam przygotowany kubek na widoku, od rozszerzania diety, ale pić tak na prawdę zaczęła ok 9-10 miesiąca zycia
 
Powinnaś przy rozszerzaniu powinnaś proponować wodę po każdym "posiłku", a czy wypije to już decyduje dziecko
 
Do góry