reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od kiedy przyprawy?

zgadnij

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Lipiec 2008
Postów
205
Miasto
londyn
Szukalam, szukalam i nieznalazlam podobnego watku, wiec pytam od kiedy zaczelyscie doprawiac dzieciom jedzenie. Moja mala ma 11 miesiecy i nadal nic nie uzywam i tak sie zastanawiam czy np moge dodac majeranku czy innych ziol do pieczonego czy gotowanego mieska czy jeszcze za wczesnie?
 
reklama
Szukalam, szukalam i nieznalazlam podobnego watku, wiec pytam od kiedy zaczelyscie doprawiac dzieciom jedzenie. Moja mala ma 11 miesiecy i nadal nic nie uzywam i tak sie zastanawiam czy np moge dodac majeranku czy innych ziol do pieczonego czy gotowanego mieska czy jeszcze za wczesnie?

polecam przeczytać ten krótki artykuł :tak: są tu wymienione przyprawy jakie można dawać Zioła w kuchni dla najmłodszych
 
Ja malemu od 6 miesiaca życia dawalam czosnek, , majeranek, koperek, pietruszke.Bazylie do 8 mieisiaca i oregano.Po roku juz wszytkie przyprawy oprocz pikantnych
Staram sie soli nie uzywac za wiele i oczywscie Vegety i wszystkie t einne swinstwa odpadaja
 
Mój ma skończone 10 miesięcy. Miałam z ogródka natkę pietruszki i koperek, więc z tymi przyprawami już od dawna jest za pan brat. Koperek mu ususzyłam, więc teraz mu dodaje suszony. Do tego czasem dodaje mu cebulę albo por, bo też mam niepryskane np. dorsz pieczony z porem i natką pietruszki z odrobiną masełka lub oliwy. Dla nas dorosłych to samo tylko z solą, pieprzem i sokiem z cytryny. Już nie możemy patrzeć na dorsza :D
 
Do góry