reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy w krzeselku?

Martynaa

mama Oliwci
Dołączył(a)
4 Maj 2008
Postów
40
Miasto
Savsjo,Szwecja
Witam!mam pytanko,od kiedy mozna dziecko karmic w krzeselku?moja mala ma ponad 7m i jeszcze samodzielnie nie siada, choc jak ja na chwilke posadze podparta to pieknie siedzi.Caly czas karmie ja w hustawce-bujaczku i powoli moj gregoslup juz wysiada bo musze sie do niej schylac i wykrecac:baffled:od kiedy mozna karmic w krzeselku?jak bedzie sama siadac?pozdrawiam
 
reklama
moja Hania niedlugo skonczy 7 miesiecy i ja juz ja sadzam w foteliku bo w przeciwnym razie nie dala bym jej rady nakarmic taki z niej wiercioch.... w prawdzie ona juz ladnie siedzi ,ale moja starsza corka tez zaczela jakos kolo 8-smego miesiaca sama siedziec i tez ja sadzalam bo mialam ten sam problem....
 
JA swojego malca karmie w krzeselku juz od 4m-ca ... Kupilam specjalne krzeslo z 3 stopniowa regulacja oparcia ( CHICCO POLLY 2W1) tak aby 3 stopien byl w pozycji pol lezacej i w tej pozycji karmie go do dzis a ma 5m-cy :) dziecko ne musi siedziec samo stabilnie przeciez sa pasy ne wypadnie...




 
Ostatnia edycja:
A ja moja Helusie karmie w krzeselku od 5 miesiaca,ale powiem Wam ze teraz najwygodniej mi jest ja karmic wlasnie na kolanach,albo pozwalam malej sie bawic na podlodze i miedzy czasie ja karmie to wtedy maluch wiecej je.
A jak w krzeselku to znow plakala bo nie lubila siedziec w miejscu zawsze lubi sie powyginac jak sobie ciamka jedzonko ;-)
 
tak podobalo sie :tak: pierwszy raz pozycja siedzaca i rozgladala sie dookola:laugh2:a co do wyginania sie to moja tez musi sie wyginac wszedzie a do tego musze jej dawac rozne zabawki i zabawiac zeby mi ladnie zjadla.
 
No to swietnie aby jak najdluzej hihi bo jak zacznie raczkowac to wtedy moze uciekac i nie chciec siedziec spokojnie

moja mama tez jak moj braciszek byl malutki(dzis 6 lat) to jak karmila go w krzeselku to cuda nie widy musiala mu dawac do zabawy zeby tylko maly zjadl hehe
 
ja zcezalam uzywac krzeselka jak Synus siedzial samodzielnie. Wczesniej nie mialo to wiekszego sensu, bo zsuwal sie na dol i uderzal glowo o oparcie(krzeselko mamy drewniane) Za to teraz siedzi chetnie i bez zadnych problemow:tak:
 
reklama
Grześ siedzi w krzeselku od 6 iesiąca.I powiem szczerze że jest to rewelacjna sprawa:-)Sama wygoda i dla dziecka i dla matki:-)Wcześniej karmiony był w bujaku a to nie to samo:tak:
 
Do góry