reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od którego dnia po owulacji rośnie beta Hcg

Wiem wiem przez to, że dopiero zaczęłam mierzyć i to jeszcze nie od początku to ciężko stwierdzić cokolwiek. Ale tak jak mówisz jest szansa, że owulacja była ?
 
reklama
Wiem wiem przez to, że dopiero zaczęłam mierzyć i to jeszcze nie od początku to ciężko stwierdzić cokolwiek. Ale tak jak mówisz jest szansa, że owulacja była ?
Jeśli za kilkanaście dni okaże się że jesteś w ciąży, to będziesz miała pewność, że owulacja była ;) A tak poza tym to optymistycznie można uznać, że zaczęłaś mierzyć w okolicach skoku temp. Nie jesteśmy i pewnie nie bedziemy w stanie wskazać 6 temperatur niższych i 3 wyższych. Generalnie uważam, że cykl powinno się obserwować przed staraniami o dziecko, bo przy regularnym współżyciu zawsze jest ryzyko, że dochodzi do ciąż biochemicznych, które mieszają. Czemu zaczęłaś mierzyć? Starania trwają już dłuższy czas i podejrzewasz, że nie masz owulacji? Przy tak regularnym współżyciu chyba nie jest Ci potrzebna wiedza, czy jesteś już po skoku temp?
 
Wiesz co drugi miesiąc się staramy, wiec nie długo lecz w czerwcu 2022 przeszłam ciążę biochemiczną co prawda nie planowana była lecz załamało mnie to i teraz staramy się w 100% więc dlatego może, i ogólnie chciałabym tak poznać swoje ciało bardziej teraz bo w tamtym roku też odstawiłam tabletki anty.
 
To pozostaje życzyć, żebyś nie miała okazji zaczynać nowego cyklu mierzenia ;) ale w międzyczasie przejrzyj strony nt. npr i podstawowej temperatury ciała i upewnij się, czy spełniasz warunki rzetelnego mierzenia (godzina, sen, typ termometru, miejsce mierzenia). Mi zazwyczaj pierwsze wykresy po przerwie w mierzeniu wychodziły "kopnięte" nie z powodu zaburzeń hormonalnych, tylko z powodu braku dobrych nawyków w mierzeniu.
 
Dziewczyny, bo jestem przerażona trochę wstałam dziś rano i patrzę na toalecie na papier toaletowy a tam krew przy podcieraniu dla mnie zauważalna że tak powiem i bladoróżowa , okres mam mieć dopiero za 6/7 dni jestem w 22 dniu cyklu a mam 27-28 zawsze to niemożliwe że przyszedł wcześniej bo mam regularne i nie miałam takiego bólu jak na okres w pierwszy dzień jaki zawsze mam, jestem dosyć zestresowana tym
 
Dziewczyny, bo jestem przerażona trochę wstałam dziś rano i patrzę na toalecie na papier toaletowy a tam krew przy podcieraniu dla mnie zauważalna że tak powiem i bladoróżowa , okres mam mieć dopiero za 6/7 dni jestem w 22 dniu cyklu a mam 27-28 zawsze to niemożliwe że przyszedł wcześniej bo mam regularne i nie miałam takiego bólu jak na okres w pierwszy dzień jaki zawsze mam, jestem dosyć zestresowana tym
Może implantacja?
 
Tylko naczytałam się że powinno to być kilka krwi na papierze, ja nie mam jakoś dużo ale przy podcieraniu np to widzę takie bladoróżowe tylko skąpiej ale nie że parę takich kropelek, o wygląda to tak jak początek lekkiego okresu
Takie maźnięcie moze tak to wygląda
 
Tylko naczytałam się że powinno to być kilka krwi na papierze, ja nie mam jakoś dużo ale przy podcieraniu np to widzę takie bladoróżowe tylko skąpiej ale nie że parę takich kropelek, o wygląda to tak jak początek lekkiego okresu
Nie, ja miałam dużo różowo-beżowego śluzu przez 5 dni, ostatniego dnia kilka kropel brązowej krwi i od tamtego ostatniego dnia zaczęła rosnąć beta :)
 
reklama
Nie, ja miałam dużo różowo-beżowego śluzu przez 5 dni, ostatniego dnia kilka kropel brązowej krwi i od tamtego ostatniego dnia zaczęła rosnąć beta :)
Kurde to poobserwuję to przez cały weekend ile też będzie trwało i jak będzie wyglądało później stresuje się niesamowicie , a czy myślicie że jak coś w pn mogłabym robić test czy jeszcze wstrzymać? Okres wypada mi z kalendarza na przyszły piątek 🙈
 
Do góry