reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od którego dnia po owulacji rośnie beta Hcg

Kurde to poobserwuję to przez cały weekend ile też będzie trwało i jak będzie wyglądało później stresuje się niesamowicie , a czy myślicie że jak coś w pn mogłabym robić test czy jeszcze wstrzymać? Okres wypada mi z kalendarza na przyszły piątek 🙈
teoretycznie 48h po plamieniu można zacząć testować, ale u mnie było inaczej, bo to plamienie miałam już ok 5 dpo i trwało do 10 dpo i faktyczna implantacja była tego 10 dpo. Wcześniejsze testy były negatywne, 11 dpo też (za wcześnie), to był piątek, zrobiłam w pon i już pozytywny i beta 80 :)
 
reklama
teoretycznie 48h po plamieniu można zacząć testować, ale u mnie było inaczej, bo to plamienie miałam już ok 5 dpo i trwało do 10 dpo i faktyczna implantacja była tego 10 dpo. Wcześniejsze testy były negatywne, 11 dpo też (za wcześnie), to był piątek, zrobiłam w pon i już pozytywny i beta 80 :)

teoretycznie 48h po plamieniu można zacząć testować, ale u mnie było inaczej, bo to plamienie miałam już ok 5 dpo i trwało do 10 dpo i faktyczna implantacja była tego 10 dpo. Wcześniejsze testy były negatywne, 11 dpo też (za wcześnie), to był piątek, zrobiłam w pon i już pozytywny i beta 80 :)
Kurczę fajnie by było jakby u mnie też to była ta implantacja ale nie wiem już tak podchodzę do tego ostrożnie że się boję, mam nadzieję że nic innego złego się nie pojawi albo nagle że miesiączka nie wyskoczy tydzień wcześniej 😂🙈
 
Z tego co tak obserwuję krwawienie ustąpiło po paru godzinach już, ale czuje sie dziwnie trochę zmierzyłam gorączkę pod pafha akurat teraz i 37.00 a nie czuję się jak na typowe przeziębienie 🫣
 
Z tego co tak obserwuję krwawienie ustąpiło po paru godzinach już, ale czuje sie dziwnie trochę zmierzyłam gorączkę pod pafha akurat teraz i 37.00 a nie czuję się jak na typowe przeziębienie 🫣
Z punktu widzenia ewentualnej ciąży temperatura mierzona losowo (jednorazowo, bez monitoringu) pod pachą zwykłym termometrem nic nie mówi i nie ma żadnej wartości diagnostycznej niestety.
 
Z punktu widzenia ewentualnej ciąży temperatura mierzona losowo (jednorazowo, bez monitoringu) pod pachą zwykłym termometrem nic nie mówi i nie ma żadnej wartości diagnostycznej niestety.
Znaczy ja mierze ogólnie w pochwie ale niestety od 12 dnia cyklu zaczęłam ale coś widac na tym wykresie :)
 
Mam jeszcze jedną poradę, bo pospieszyłam się napisałam tu że krwawienie ustąpiło w kilka godzin bo tak myślałam ale niestety nie, trwało jeszcze właśnie sobotę, nd ale też tak samo troszkę i na papierze identycznie i jeszcze dziś trochę, ale pokusiło mnie zrobić dziś test, okres mam mieć w pt/sob teraz w tym tyg ale już byłam niecierpliwa niestety i wynik wyszedł negatywny czy jest szansa że faktycznie mógł wyjść nieprawidłowy bo za wcześnie? :(
 
Mam jeszcze jedną poradę, bo pospieszyłam się napisałam tu że krwawienie ustąpiło w kilka godzin bo tak myślałam ale niestety nie, trwało jeszcze właśnie sobotę, nd ale też tak samo troszkę i na papierze identycznie i jeszcze dziś trochę, ale pokusiło mnie zrobić dziś test, okres mam mieć w pt/sob teraz w tym tyg ale już byłam niecierpliwa niestety i wynik wyszedł negatywny czy jest szansa że faktycznie mógł wyjść nieprawidłowy bo za wcześnie? :(
Mozna wrożyć ze szklanej kuli. Skocz sobie na betę i zobaczysz.
 
reklama
Do góry