reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Od ktorego miesiaca podac buraczki i banana?

Rozwiązania
0
Witam.
Mam pytanie od ktorego miesiaca mogę dac buraczki np. z ziemniakami i banana? :confused:

reklama

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Ja buraczki dawalam od 5 miesiaca, banan jest od 4 miesiaca- ja karmilam modyfikowanym mlekiem wiec juz diete zaczelam rozszerzac w ieku 4, 5 miesiaca.

O

Olsenówna

Gość
Ja akurat karmiłaam piesią ale banan ziemniak i burak to jedne z pierwszych stałych posiłków jakie podawałam czyli około 6 miesiaca. Banan rozgnieciony a ziemniak i burak w zupce jarzynowej

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
ja wczoraj szukalam info na temat banana... co prawda jest on w deserkach np Gerbera od 4msc zycia jednak zaleca sie podawanie go na wlasna reke (samemu gotujac) dopiero od 8 msc zycia bo on czesto uczula :tak: poczytalam tez inne forum i tam przecietnie mamy podawaly banana ok 6 msc zycia wiec i ja tak zrobie :tak:

co du buraka... tak mozna juz ok 5 msc zycia podac go :tak: jest dosc dobrze przyswajany

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry