reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od sowa do słowa ...

reklama
nonja, no to zagadkę zadałaś. Nie mam pojęcia. Może łańcuch?

mucha-łakomczucha :-D


Dodatkowo nie umie powiedzieć "głęboko" tylko "bęgoko" no i tatuś jest w pracy w "gigigistanie".
Poza tym mówi wszystko dokładnie (oprócz tego, że sepleni) co wydaje mi się, że super, szczególnie ze względu na to, że zaczął mówić w maju :-)
 
Hehe Ninja dobre.
My jestesmy na etapie
-Kaya pozbieraj prosze zabawki - a Kaya łapiąc sie za głowe -ooo boźiee !!!
Czasem słysze tez oj mamik źaraś


Podłapała od taty on tak reaguje jak mówie kochanie sprzątnij w koncu te skarpetki z pod biurka wrrrrrrrrrr
 
reklama
Oj nie wpadlabym na ta muche lakomczuche :-D
No i "kiego grzyba' tez pojechal po calosci:-D:-D
befatka-no co kobietke masz w domu:-):-D
U nas czesto Domis mowi (jak go laskocze albo jak Arek robi cos co nie powinien klaszcze i mruga oczkami itp) "mama/Arek prześtań uspokoj sie" "mama nie salej" bo tatus do mamy czasem mowi mama nie szalej a na dobranoc obaj z reguly mowia "dobranoc dziubek" bo ja non stop do mojego mowie dziubek to a tamto :-p
 
Do góry