reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odbiór dziecka i pierwsze tygodnie-sprawy ciuszkowe

A do szpitala co zabrac w taki upał??

lena jak będziesz wychodzić w dzień to proponuje coś cienkiego z długim rękawkiem i na rączki i nóżki i do przykrycia kocyk lub pieluszkę flanelową. Wieczorem oczywiście trzeba ciut cieplej ubrać maleństwo.
proponuje zapytać się położnych w szpitalu w razie co :)
 
reklama
A do szpitala co zabrac w taki upał??
Lena mój mały jak go zabieraliśmy do domu w ten upał był ubrany w body z krótkim rekawem,na nogi skarpetki na główke cieniutka czapeczka i przykryłam go pielucha tetrowa.
Na dworze jest strasznie a w samochodzie jak nie masz klimy to dopiero grzeje więc nie ma co ubierać grubo bo jak sie zapoci i wyciągniesz z auta to najgorsze co możesz zrobic.

ja mam w domu 27 stopni i mały śpi nawet w nocy w samym body i z gołymi nózkami.Przykrywam go pieluszką albo cieniutkim kocykiem.

Jesli Tobie jest goraco to dziecku też-ubieraj malucha tak jak i siebie zwłaszcza w upały bo on lezy i od spodu nic go nie chłodzi
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a w co ubierałyście maluchy w szpitalu w takie upały?
body długi czy krótki rękaw? do tego śpiochy lub półśpiochy wystarczy? bo nie mam pojęcia co zapakować do torby a jutro chciałam to zrobić
 
dziewczyny a w co ubierałyście maluchy w szpitalu w takie upały?
body długi czy krótki rękaw? do tego śpiochy lub półśpiochy wystarczy? bo nie mam pojęcia co zapakować do torby a jutro chciałam to zrobić
U mnie w szpitalu położne same ubierają;)Dzieci na czas pobytu są w ciuchach szpitalnych!!Chyba, że ktoraś z mam bardzo się uprze to może ubrać w swoje;)
 
W tym szpitalu w którym rodziłam (ten sam o którym pisze Lena) same położne ubierały. Była to bluzeczka z długim rękawem i na dół zawinięta pieluszka tetrowa (złożona w trójkąt) i do tego rożek.
 
U mnie w szpitalu też ubierały pielęgniarki i podobnie jak u Hefi był to kaftanik z długim rękawem do tego pampersik i zawinięta w rożek jak jakiś prezent:-D
 
Do góry