reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzam się- co na śniadanie, obiad itd?

mamusiaszymusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
23
Miasto
Warszawa
Hej!
Właśnie zaczęłam się odchudzać. I tak się zastanawiam- w necie jest mnóstwo informacji, że np. na wieczór nie je się węglowodanów, że trzeba jeść 3 główne posiłki i 2 przekąski i w związku z tym jestem ciekawa czy ktoś z Was orientuje się co powinno znaleźć się w konkretnym posiłku. Np. co zjeść na śniadanie- taki schemat: np. dużo produktów białkowych i warzywa. Bo na razie nie chcę stosować wyliczonej diety tylko unormować pory i skład posiłków.

Z góry dzięki za jakieś pomysły:-)
 
reklama
Proponuję dietę motignac.
Po porodzie zostało mi 20 kg i marzeniem było zobaczyć 5-ke z przodu na wadze.
Dieta jest rewelacyjna, nie trzeba sie ograniczac ilosciowo, je sie smacznie i nie chodzi głodnym, a kilogramy pięknie leca :)
trzeba tylko troche zapoznac sie z zasadami, ruszyc na zakupy i kupic odpowiednie produkty, ktore trzeba odpowiednio ze soba łączyć.
Przyznam, ze na początku wydawalo sie to byc czarna magią, ale po tygodniu opanowalam jadłospis i do dzis nnie żałuje.
wystarczy w googlach wpisac montignac, sa dwa fora
lub pytajcie gg 4069688
postaram sie podpowiedziec i pomóc w miare możliwosci, bo naprawde warto!!!
Teraz nawet moja 2 letnia córeczka je wg tej diety :)
 
Co jeść to już zależy od Ciebie na co Cię stać i ile masz czasu na przygotowanie. Przede wszystkim musisz wybierać węglowodany złożone, białko zwierzęce i zdrowe tłuszcze :)
 
Jest obecnie bardzo wiele pomysłów na smaczne i zdrowe śniadania. Polecam:
chleb pełnoziarnisty z awokado. Moze jest to trochę tłuste i kaloryczne ale są to zdrowe tłuszcze tak więc na pewno od tego nie przytyjesz
owsiankę

Mozesz się również zastanowić nad zrobieniem naleśników.Jest bradzo wiele róznych pomysłów. Naleśniki nie muszą byc zawsze na słodko.Można je równiez nadziać brokułami czy też szpinakiem.
Link do: Jak zrobić idealne naleśniki? – 5 sprawdzonych trików - Dziennik szefa
 
Ostatnia edycja:
u mnie zupa krem z pomidorów, kupiłam fajny naturalny przecier, śmietana 30%, wywar warzywno drobiowy. i na wierzch mozzarela :)
 
reklama
Do góry