reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

xxxklaudziaxxx

Listopadówka 2009
Dołączył(a)
15 Styczeń 2009
Postów
3 906
Miasto
Loughborough, Anglia
Dziewczyny zakladam watek na ktorym bedziemy mogly porozmawiac o roznych dietach ktore stosujemy, cwiczeniach itp... Czyli ogolnie jak zrzucic zbedne kg :tak:;-) Mam nadzieje ze nikomu nie bedzie przeszkadzac.
 
reklama
Więc ja pierwsza:
DIETA DUKANA inaczej zwana Proteinową. W 3 tygodnie schudłam 8 kg :-):-):-)
info:

test do obliczenia dlugosci poszczegolnych faz (po francusku) na oficjalnej stronie :

Dieta proteinowa (protal)

polecam książki:
Metoda doktora Dukana - Pierre Dukan - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl
Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów - Pierre Dukan - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

Wspolnie z niektorymi dziewczynami mamy zamiar zaczac ta diete od pon lub czwartku hehe.

A moze masz jakies stronki z przepisami? bo zanim ja znajda ta ksiazke tutaj w Anglii to moglabym juz diete stosowac pol roku hehe.... no albo jakies pomysly na poczatek?

Napisz co myslisz o tej diecie? czy Ci si enie nudzi itp? kg schodza Ci szybciutko wiec GRATULUJE! :tak:
 
dodatkowo 4 razy w tygodniu orbitrek, brzuszki i inne ćwiczonka :tak: bo jak wiadomo, sama dieta pozbawi tylko kg, a forma i tluszcz osiadający na organach ciała to drugie - trzeba ćwiczyć. Ja ćwiczę z Zuzią :wink:
Daj maila, to prześlę przepisy
i tu są przepisy: [ame="http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667"]Przepisy - francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Przepisy - Forum Wizaz.pl[/ame]
 
ja tez poproszę mb.chrzanowska@gmail.com

no i zaczynamy od czwartku ...
a jakieś ćwiczenia z dziećmi znacie?
ja ostatnio znalazłam coś na necie ale były raczej nei dla 4 miesięcznego dzidziusia sorry 3 i pół bo 4 Amelka skonczy za tydzien :-)

a ile chciałybyście zrzucic??
ja przynajmniej 10 ale jakby spadło więcej to się nei pogneiwam :-)

napisałam do kolezanki ktora stosuje ta diete juz chyba z miesiac zeby do nas dołączyła im więcej już przedietowanych tym lepiej, lepsza motywacja :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez poproszę mb.chrzanowska@gmail.com

no i zaczynamy od czwartku ...
a jakieś ćwiczenia z dziećmi znacie?
ja ostatnio znalazłam coś na necie ale były raczej nei dla 4 miesięcznego dzidziusia sorry 3 i pół bo 4 Amelka skonczy za tydzien :-)

a ile chciałybyście zrzucic??
ja przynajmniej 10 ale jakby spadło więcej to się nei pogneiwam :-)

napisałam do kolezanki ktora stosuje ta diete juz chyba z miesiac zeby do nas dołączyła im więcej już przedietowanych tym lepiej, lepsza motywacja :-)

Super niech wpada i zdaje relacje...

Co do kg to ja przynajmniej 10, ale gdyby spadlo 15 to bym sie nie pogniewala....


Natalka jakie cwiczenia z mala wykonujesz? ja robilam przysiady gdy maly byl w chuscie ale teraz juz mi za ciezko :-D
 
ja robiłam brzuszki:-) leżałam z nogami zgietymi i opartymi o podoge mała na półsiedząco miedzy moimi nogami (no prawie miedzy;-)) i podnosiłam się i dawałm jej buziaka ale mała w tej pozycji tak się pluje że długo nie pocwiczyłam bo trzeba było ją przebierać :-D no i jak leżała na podłodze to robiłam cos w podobie do damskich pompek ale co mi nie wychodziło :-D
aaa i jeszce leżałyśmy razem obok siebie na podłodze i podnosiłam proste nogi do góry i mówiłam aku-ku mała się smiała a ja coś tam ćwiczyłam :-D ale jak młoda zaczyna się śmiać to ja wymiękam i też jej towarzysze a podczas smiechu ciezko jest co kolwiek wycwiczyc :-)
 
reklama
Do góry