reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Macie rację tylko ja się boję że jak tak zacznę to popłynę i nie dość, ze nei schudnę to nadrobię cąłe te kilogramy a jeszcze duzo przeciez przede mną. Ma musze mieć jasne granice, rygor, bo inczej to skończy się kiepsko
 
reklama
Kilolku to ja polecam jeszcze ta dietę norweska, trwa dwa tygodnie, schudnąć w tym czasie można do 10kg, ja schudlam 6kg i żołądek mi sie tak skurczyl, ze po niej dalej nie miałam ochoty na kolacje, mało jadłam ogólnie, moze coś takiego? Po ej diecie byś jadła mniej, żołądek by sie przyzwyczaił i nie "poplynelabys" tak jak piszesz ;-)
 
a możesz mi dać jakieś namiary na nią? gdzie ją znajdę?

Na razie chyba zrobie długą fazę warzywna a jak nic się nie zmienni to spróbuję tą co polecasz.
Może w tym wszystkim przyczyna jest fakt, ze ja byłam tak zagoniona ze zapomnialam liczyc te dni i na P cos koło 2 tyg byłam, nie wiem dokładnie ile tzn tak mi sie wydaje, bo pewnosci nie mam
 
czy ta norweska to nie to samo co kopenhaska?
dla mnie masakra, jak glodowka, wytrzymalam 9 dni, schudlam,ale zaraz wszystko wrocilo
 
z tego co zauważyłam to raczej nie
kopiuje przykładowe menu

Przykładowy jadłospis diety Norweskiej


  • Śniadania: 1-2 gotowane jajka, herbata lub kawa (dzień pierwszy stanowi wyjątek – zjadamy 3 jajka – zawsze gotowane)
  • Dzień 1: II śniadanie – grejpfrut, 3 jajka, herbata lub kawa, obiad – 3 jajka, kromka chleba, surówka warzywna- bez sosów i oleju, kawa lub herbata
  • Dzień 2: II śniadanie – 1-2 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata, obiad – wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórek i inne warzywa, kawa lub herbata
  • Dzień 3: II śniadanie – 1-2 jajka, gotowany szpinak z łyżką jogurtu, obiad – 2 kotlety z piersi kurczaka lub jagnięciny, warzywa (jak wyżej), kawa lub herbata
  • Dzień 4, II śniadanie – warzywna surówka, grejpfrut, kawa lub herbata, obiad- 1-2 jajka, gotowany szpinak, biały ser, kromka chleba
  • Dzień 5, II śniadanie – 1-2 jajka, szpinak gotowany z łyżką jogurtu, kawa lub herbata, obiad – ryba, kromka chleba, surówka warzywna, kawa lub herbata
  • Dzień 6, II śniadanie – sałatka owocowa, kawa lub herbata, obiad – wołowina, pomidor, ogórki kiszone, seler naciowy, kawa lub herbata
  • Dzień 7, II śniadanie – zimne mięso z kurczaka lub indyka, grejpfrut, pomidor, obiad – zupa jarzynowa, drobiowe mięso, gotowana kapusta, pomidor, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata.
a w kopenhaskiej to na śniadanie pijesz kawe i jesz dużo mniej
 
Banana inna, dla mnie lepsza :) da sie wytrzymać. I u mnie nic nie wróciło, wrecz żołądek skurczony i leciało dalej w dół :tak: Do dzisiaj nic mi nie wróciło. Fakt, miałam duzo stresów i waga dalej leciała w dół ale dwa, trzy miesiące po norweskiej nic nie wróciło...

sawi polecam :tak: Ja kocham grejpfruty wiec moze dlatego było mi łatwo.
 
Podwójne martini dla wszystkich!!! za moje 10 kg :-D
th


czyste, nie rozcieńczane, 3 oliwki.... hmmm pijcie za moją utratę cycków :-( (no naprawdę jakby nie miało sąd ubywac)
 
reklama
KILOLEK GRATULACJE! :-)



Moja trenerka powiedziała że jeśli utrzyma się wagę przez 5 lat to dopiero wtedy można mówić o tym czy dieta zadziałała. Masakra;-)


Bratowa była te wymagane 13 dni na kopenhaskiej, schudła, ale nie jakoś drastycznie, a za chwilę wszystko wróciło. I jakoś mi się wierzyć nie chce że ludzie na niej w tak małą ilość dni po kilkanaście kg chudną!
 
Do góry