reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

Kilolek gratulacje.

dziunka chudną, chudną :tak: I to nawet po kilkanaście. Ja na norweskiej tylko 6kg ale koleżanka na kopenhaskiej 12kg i tez sie trzyma z waga dalej. Mi tez sie nie chciało wierzyć, ja sie pocieszylam ze u mnie tylko 6kg (chociaż w 14 dni było go duzo dla mnie) bo mówią, ze jak jest mało do straćenia to mniej sie cudnie, tym sie pocieszalam :-D
 
reklama
jednak na tą norweską się nie skusze
bo nei dam rady ugotować obiadku dla dzieci nie próbując go
wiec nie ma sensu ta dieta ....

raczej przejdę na diete montignaca
już kupiłam ksiazkę i zobaczymy

kilolku gratuluję spadku wagi
to dzięki dukanowi czy też ćwiczenia wprowadziłaś
 
kilolku gratuluję!!!!!!!!

sawi kupiłaś książkę w księgarni? ja się też przymierzam do tej diety! koleżanka schudła na niej bardzo dużo (około 20 kg) i trzyma wagę, ale ja się nigdy tą dietą nie interesowałam więc nie wiem co i jak :-(
 
Marta gratulacje :tak:

Ja tez mam wagę z liceum :tak: Musze tylko uważać bo zaczęłam duzo jeść ostatnio :zawstydzona/y:
 
Marta, Pola gratuluję! mi do wagi z liceum to brakuje ze 30 kg :-(

Przy tej anginie schudłam kolejne 2 kg. Niby mało, ale waga powoli leci mi w dół. od początku odchudzania to jakieś 8 kg spadło
 
uueebeeee hlip hlip mi do liceum to jeszcze 40 kilo :-(

generalnie u mnie tragedia, przytyłam 2 kilo. Nie mam na nic czasu, nic sobie przygotowac, same stresy ostatno i jem byle co, co mi w rece wpadnie, słodycze niestety tez
 
reklama
Marta, Polaa - fajnie, gratki.
Gawit - dobrze , że waga leci w dół, szkoda, że zachorowałaś.
Kikolek - trzymam kciuki za rozwiązanie problemów stresowych.

U mnie waga poleciała w dół tak jak zwykle, kiedy więcej się ruszam, do wagi z liceum nie wrócę;-) i to wiem na 100% 44 kg nie zagoszczą na wyświetlaczu wagi.:-D:-D
 
Do góry