reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Justa już chwyciłam Twój przepis na sałatkę:-):-) mam jeszcze trochę otręb z darów:-) ale to są takie śmiecie a nie otręby:-)
 
No i to jest temat :-D:-D:-D:-D:-D
Ja na dukanie drugi dzień na razie ciągne same proteiny:tak::tak::tak: dzis na śniadanko kawa +mleko 0.5% do tego owsianka pycha :tak::tak::tak: na obiad mam rybkę :tak::tak::tak:a na kolację kupiłam sobie makrelę :tak::tak:i juz mi pachnie :-D:-D:-D na przegryzki mam jogurt naturalny i tu pytanie mam jogurt nturalny activia bardzo go lubię ale on ma 4%tłuszczu może on być czy nie bardzo:confused:
dziś też piekę te bułeczki z mikrofalówki:tak::tak::tak: ale będą na jutro:tak::tak::tak::tak::tak: ale jak dziś robiłam Julce do szkoły śniadanko bułeczki maślane to slinotok mnie rawie udusił:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ipopieram Justę ja też prawie wszystkie produkty kupuje w biedronce :-D:-Da teraz można nawet tam patelnę kupić którą szczerze polecam bo sama nabyłam :-D:-D
 
Malinuś spokojnie do tego twojego menu dzisiejszego możesz dołożyć coś jeszcze.:tak:
Niby activii i danio nie można, bo albo zawierają więcej niż trzeba tłuszczu, albo cukru- ile osób , tyle opinii... ale jak zjesz , to nie umrzesz.:tak:;-):-D
Patelnia z Biedronki the best!:-D

ViKamciaG poszło.:-) Na Vitalii jest sporo facetów na Dukanie, może to zmobilizuje twojego dużego mężczyznę?;-):-)
 
O witam :) Trafiłam przypadkiem więc postanowiłam sie przywitać bo mi też Dukan z pomocą przyszedł i nadal walczę żeby dobić do celu. Jak na razie w całym moim zyciu to jedyna dieta na której wytrwałam i efekty są naprawdę niezłe.
 
hej laski

widze ze jest kjuz nas tu troche :-):-):-)

Aleksia ja zaczynam jak tylko @ mi sie skonczy wiec ciezko mi powiedziec ale juz produkty próbuje od dwóch dni i sa takie co mi nawet smakuja :-D:-D:-D no i ja niestety po porodzie mi jeszcze sporo zostalo wiec długa moja droga do sukcesu 5 sierpnia w dniu porodu wazlam 94kg 15 kg udalo sie zgubic ale cała reszta jeszcze zostala wiec jeszcze z 15 by sie zdalo wcale bym sie nie obraziła:-D:-D:-D:-D jakby pan Dukan pomogl zgubic te 15 kg :-D:-D:-Dbedzie chojny dla mnie czy nie :confused::confused::confused:
a tobie skonczyla sie juz @ :confused::confused:

Justa dzieki z awyklad o otrebach nie wiedzialam ze one takie skomplikowane jedne moga działac inne nie :baffled::baffled::baffled::baffled:

Malinka i jak u ciebie idzie :rofl2::rofl2::rofl2:kazdy kg cieszy :-):-):-)ja tez bede sie cieszyc :tak::tak::tak:
 
hej laski

widze ze jest kjuz nas tu troche :-):-):-)

Aleksia ja zaczynam jak tylko @ mi sie skonczy wiec ciezko mi powiedziec ale juz produkty próbuje od dwóch dni i sa takie co mi nawet smakuja :-D:-D:-D no i ja niestety po porodzie mi jeszcze sporo zostalo wiec długa moja droga do sukcesu 5 sierpnia w dniu porodu wazlam 94kg 15 kg udalo sie zgubic ale cała reszta jeszcze zostala wiec jeszcze z 15 by sie zdalo wcale bym sie nie obraziła:-D:-D:-D:-D jakby pan Dukan pomogl zgubic te 15 kg :-D:-D:-Dbedzie chojny dla mnie czy nie :confused::confused::confused:
a tobie skonczyla sie juz @ :confused::confused:

Justa dzieki z awyklad o otrebach nie wiedzialam ze one takie skomplikowane jedne moga działac inne nie :baffled::baffled::baffled::baffled:

Malinka i jak u ciebie idzie :rofl2::rofl2::rofl2:kazdy kg cieszy :-):-):-)ja tez bede sie cieszyc :tak::tak::tak:

Iwcik u mnie @ jeszcze test. Kochana ja jestem 5 rok po porodzie i waze 85 kg a chce ważyć chociaż 60 kg czyli długa droga przedemna ale z dziewczynami z bb damy radę:-) musimy dać. Ja przed ciążą ważyłam 57 kg:-) na nk są moje zdjęcia jak muszę wyglądać po Dukanie:-):-):-) ale jestem skromna co? Damy radę:-)
 
Musi się udać :tak::-D Ja od wrzesnia stracilam 9kg :tak::tak::tak: i to bez pierwszej fazy :-p na dodatek na wyrywki, jak bym sie bardzziej przylożyła to moze by szybciej spadało :zawstydzona/y:
 
MH to tylko pogratulować :tak::tak:
Ja od lata przytyłam 6kg, chyba po prostu się starzeję i już organizm sobie nie radzi z taką ilością kalorii :-p:-p
 
reklama
Witam z kawką z mleczkiem 0,5 %.:-)

MH pięknie .:tak:
anakonda, malinka a wam jak kochane mija faza uderzeniowa? Dajecie radę?
Iwcik Dukan nie taki straszny jak go malują.:-D Ja za nim nie raz tęsknię. :tak: Zwłaszcza za jedzonkiem dukanowskim.;-):-p
Aleksia dasz radę!:tak:
amy09 Witaj.:-) Ile schudłaś? Odkąd jesteś na diecie?


A na pohamowanie od słodkości polecam wam dziewczyny chrom.:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry