reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rena super ze do nas dołączylas:tak::tak::tak:no i zycze powodzenia:tak::tak:

Anakonda no wkoncu zawitala moze nie bedzie tak zle a wage masz superrrrr:tak::tak:

Alusia przykro mi z powodu wujka no a tobie kochana powodzenia do trzech razy sztuka moze sie uda za drugim razem:tak::tak::tak:

no i u mnie grzeszki dzisiaj :-:)-:)-(ale to przez mojego męża bo wracajac z pracy kupił 10 pączków i powiedział ze dosc tej diety dzisiaj tłusty czwartek i co tradycja to tradycja i musze zjesc no i zjadłam dwa pąćzki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Moge do WAs dołączyć. Zamierzam spróbować Dunkana od poniedziałku.
Po ciazy zostało mi jeszcze 15 kg a w lecie próbuje startować w drugą ciązę wiec musze zbić te nadprogramowe kilosy. Cwicze duzo ale mysle że bez diety to nic nie wskuram.
Dajcie mi jaies rady na poczatek na co zwrócic uwagę .
 
Witajcie dziewczyny. Moge do WAs dołączyć. Zamierzam spróbować Dunkana od poniedziałku.
Po ciazy zostało mi jeszcze 15 kg a w lecie próbuje startować w drugą ciązę wiec musze zbić te nadprogramowe kilosy. Cwicze duzo ale mysle że bez diety to nic nie wskuram.
Dajcie mi jaies rady na poczatek na co zwrócic uwagę .

Na to by nie chodzić głodną , bo wtedy w kilka sekund człowiek rzuca się na lodówkę i chwyta co popadnie.
Ogólnie nie ma granic w jedzeniu. Jesteś głodna jesz, ale tylko produkty dozwolone w I f.
Z pośród wymienionych produktów z I strony możesz do woli wcinać wszystko co białkowe, łączyć ze sobą, kombinować...



Witajcie .:-)
Nie odzywam się, bo w sumie jestem na IV f. , a tam nic ciekawego. :-p Wszyscy w koło pytają czy chora nie jestem , bo bardzo wychudłam. Tłumaczę, że macierzyństwo mi służy.:-p Dam im się przyzwyczaić do swojego "nowego" wyglądu, a potem zobaczy się.;-)
O i tak leci dzień za dniem...

Czytam o Waszych rezultatach i Gratuluję każdej z osobna ! :tak::-)
 
hej laski!!!
to i ja sie z wami witam i sie muszę pochwalić że ja wczoraj sie nie skusilam na ani jednego pączka:szok:nie powiem,ciezko było ale sie udało,nawet nie wiedziałam ze mam tak silną wole.:tak:
od wczoraj jestem na samych proteinach i mam nadzieje ze waga będzie leciec szybciej w dół.
teraz waże 57kg.

dzis zrobiłam sobie na obiad racuszki na słodko-palce lizać:-ppyszne były.


rena-witaj kochana,fajnie ze dołączyłaś do nas.w grupie razniej:tak:

nikoma-pewnie ze mozesz dołączyć:tak:witaj!!!

iwicik-kochana gdybym ja schudła 10kg to też bym sobie pozwoliła na takie grzeszki:tak:na bank Ci te dwa pączki nie zaszkodzą.
 
witam nowe mamy na dietce:tak:o my biedne wiecznie musimy sie odchudzac :-D:-D
no a ja w sobote poszłam na całość :-D:-D:-Drobilam w domu impreze wkoncu ostatki no i to były ostatki:-D:-Dposzalalam:-D:-D:-D:-D:-Ddo dzisiaj głowa mnie boli:-D:-D:-D
a na wage nie wchodze bo sie bym tylko zdenerwowała:tak::tak::tak::tak:
 
hej!!!
melduje sie ze ja dalej jestem na diecie.
ale nie mam pojęcia jak długo jeszcze wtrzymam bo strasznie a to strasznie brakuje mi słodyczy(ale takich ze sklepu)i teraz mam jakiś przestój z wagą bo stoje cały czas w miejscu i to powoli też mnie zaczyna wkurzać i nie mam mobilizacji do dalszej walki z kg.:zawstydzona/y::-(
 
hej!!!
melduje sie ze ja dalej jestem na diecie.
ale nie mam pojęcia jak długo jeszcze wtrzymam bo strasznie a to strasznie brakuje mi słodyczy(ale takich ze sklepu)i teraz mam jakiś przestój z wagą bo stoje cały czas w miejscu i to powoli też mnie zaczyna wkurzać i nie mam mobilizacji do dalszej walki z kg.:zawstydzona/y::-(

ja tez mam teraz zastój w wadze i chwile zwątpienia się zdarzają, ale musimy dać rade!!!! Ja walczę dalej:tak:
 
Laski co z wami do bojuuuuuuuu:-D:-D:-Dmaly zastój w wadze i co poddac sie chcecie :no:o nieeeee , ja po ostatkach niestety przecholowalam i wiecie co zważylam sie i mam prawie kg :no:do przodu:wściekła/y:ale co tam nie poddaje sie było minelo i lece dalej zgubie go w dwa dni :-D:-D:-Dwiec laski wysylam fluidy obyscie sie nie poddały :-D:-D

LIDKA ty chudzino moze juz nie masz z czego schud:-Dnąć:-D:-D ile ty ważysz???


Gossia a twoj suwaczek z kg jest aktualny?????????//
 
Laski co z wami do bojuuuuuuuu:-D:-D:-Dmaly zastój w wadze i co poddac sie chcecie :no:o nieeeee , ja po ostatkach niestety przecholowalam i wiecie co zważylam sie i mam prawie kg :no:do przodu:wściekła/y:ale co tam nie poddaje sie było minelo i lece dalej zgubie go w dwa dni :-D:-D:-Dwiec laski wysylam fluidy obyscie sie nie poddały :-D:-D

LIDKA ty chudzino moze juz nie masz z czego schud:-Dnąć:-D:-D ile ty ważysz???


Gossia a twoj suwaczek z kg jest aktualny?????????//

ja się nie poddaje:-D:-D
tak, niestety aktualny:-(
 
reklama
Laski co z wami do bojuuuuuuuu:-D:-D:-Dmaly zastój w wadze i co poddac sie chcecie :no:o nieeeee , ja po ostatkach niestety przecholowalam i wiecie co zważylam sie i mam prawie kg :no:do przodu:wściekła/y:ale co tam nie poddaje sie było minelo i lece dalej zgubie go w dwa dni :-D:-D:-Dwiec laski wysylam fluidy obyscie sie nie poddały :-D:-D

LIDKA ty chudzino moze juz nie masz z czego schud:-Dnąć:-D:-D ile ty ważysz???


Gossia a twoj suwaczek z kg jest aktualny?????????//

oj kochana mam z czego chudnąc(niestety)
a ważę 56kg.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
55 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry