reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej ho, hej ho jest tam kto:-D:-D:-D
u mnie w końcu coś się ruszyło, minimalnie, ale zawsze;-);-)

Alusia
- o matko:szok::szok: masz teraz rękę w gipsie??
 
reklama
Hey
U mnie przeprowadzkowo, wiec nie mam zabardzo czasu.
ja mam dzis warzywka:)

Czy ktoś dostał haslo do bloga??
Kurcze, taki fajny a nie mozna skorzystac.
 
Gosiagro tak ;D prawą :))
Dziewczyny kopnijcie mnie zebym wziela sie za siebie, bo wygladam jak wieloryb a nie mam siły sie odchudzac buu...
 
Witajcie.
Alusia8989 o matko ! Szczęście , że to tylko ręka.

Witam nowe mamusie.

Już wyjaśniam sprawę bloga.

Dorwałam "fuchę" - domową pracę , i nie mam czasu na prowadzenie bloga , stąd decyzja o zamknięciu go. Samolub ze mnie ( wstydzi się).
Do tego skończył nam się transfer ( za dużo ściągania filmów w tym miesiącu) i dostanie się na BB , czy gdziekolwiek graniczy z cudem. Dlatego przepraszam, że nie odpisywałam.
Transfer doładują nam dopiero 19 / 20 ... Tak więc dostęp do bloga będzie możliwy dopiero od przyszłego tygodnia.
Trzymajcie się dukanki !
Pozdrawiam.
 
ja dziś kończę proteinki i przez te 5 dni waga ładnie poleciała:tak:;-)

justa - witaj, dawno cię nie było;-)
 
wreszcie poszlam na fitness. dwie dodziny zaliczone..waga juz do 62 zbila...teraz chce sie ujedrniac i odbudowac miesnie... wiecej chudnac nie chce bo juz twarz nie taka promienna...i juz po tym razie jestem uzalezniona!!! mam mega chec cwiczyc... :)
 
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa i też chciałabym się przyłączyć.Jestem po 2 dniu I fazy i jak na razie takie jedzonko mi odpowiada, mam okazję nadrobić produkty nabiałowe bo do tej pory trochę za mało ich jadłam,mimo że lubię. Przepisy są super i z przyjemnością przygotowuję sobie obiadki. Teraz ważę 63kg a chciałabym 55,ewentualnie 50;-).
Mam też 1 pytanko: czy jakieś dukanowskie deserki można zrobić na I fazie czy dopiero na II P+W? Mam na myśli jakieś ciasto lub trufelki.
 
Gosiulinka jeśli deser składa się z dozwolonych produktów na I fazę , to czemu nie ;)
Ostrzegam jedynie przed kakao , które u niektórych powoduje zastój.

Ja na zaspokojenie wcinałam danio i chudłam. ;)
Z danio także robiłam ptasie mleczko, naleśniki z serem białym i danio... Pycha.


Polecam blogi:
- Mama_na_diecie
- dieta dukana i ja
- Przepisy w diecie proteinowej - Dukana.


Dziewczyny mój blog został odblokowany, jakby któraś miała ochotę... zapraszam ;)
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się czy są jakieś ograniczenia spożycia dziennego placuszków owsianych. Mogłabym je jeść bez przerwy i ze wszystkim:zawstydzona/y:, tak zamiast pieczywa. Może to nie dobrze ze względu na ilości jajek,ale ciekawa jestem czy udałyby się np z samym białkiem?
 
reklama
Zastanawiam się czy są jakieś ograniczenia spożycia dziennego placuszków owsianych. Mogłabym je jeść bez przerwy i ze wszystkim:zawstydzona/y:, tak zamiast pieczywa. Może to nie dobrze ze względu na ilości jajek,ale ciekawa jestem czy udałyby się np z samym białkiem?

witaj:-)
tu nie chodzi o ilość jajek, tylko o otręby, powinnaś ich jeść 3 łyżki dziennie, powyżej tej ilości zawierają już one za duże wartości kaloryczne
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry