reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć dziewczyny, ja od jutra zaczynam Dukana, to moje 2 podejście, za pierwszym razem szło mi świetnie. czas to powtórzyć.
mam na koncie - 16 kg jeszcze 15 i byłoby super. zapasy zrobione na kilka dni :D
 
CZeść Dziewczyny! jestem na Dukanie juz tydz. Teraz faza naprzemienna, obecnie z warzywami. Mam pytanie na ktore nie moge znalesc odpowiedzi, dlatego zwracam sie do WAs z prosba. Moze wiecie czy na tej diecie mozna jesc owczy ser???? wiadomo nie w wielkich ilosciach, ale moze, moglabym taki plasterek polozyc na pomidora i do piekarnika?
prosze o odpowiedz :)
i dziekuje :)
 
Hej :-) ja wczoraj zaczęłam dietę dr Dukana i jakoś nie czuję się ciągle najedzona :-D brakuje mi chipsów i czekolady, które zawsze zjadałam w dużych ilościach, chcę wrócic do wagi sprzed ciąży 54 kg, więc mam do zrzucenia 16 kg.. strasznie dużo i nie wiem czy dam radę, ale motywację mam wielką :-D
Co prawda zaczęłam mając @ i boję się, że stając na wagę po fazie I nie zobaczę żadnego spadku wagi po tym co tu przeczytałam :confused: ale skoro już zaczęłam to wytrwam! Może w II fazie się polepszy :-D
 
ile tu nowych świezynek;-) witamy i zapraszamy:tak:

cześć kreatorka:-):-):-) wielki buziak dla Niny:tak:
 
Witam Gosiu :-D widzę po suwaczku, że ta dietka naprawdę działa! Gratuluję super efektów! :-)
A mi dziś jak na złość kurier przywiózł karton lays'ow :baffled: wrrr heh :-D ale nie wezme ani jednego malego chipsa!
 
Witam Gosiu :-D widzę po suwaczku, że ta dietka naprawdę działa! Gratuluję super efektów! :-)
A mi dziś jak na złość kurier przywiózł karton lays'ow :baffled: wrrr heh :-D ale nie wezme ani jednego malego chipsa!

uuu, musisz być twarda:-D:-D:-D karton chipsów:laugh2::laugh2::laugh2: nie wiem czy bym dała radę się oprzeć:-):-)
Sto lat dla świętującej dziś Ninci!!
 
No to ja wam powiem ze wczoraj na noc zjadłam całą tabliczkę czekolady a w weekend najadłam się gniazdek wiedeńskich i jakoś waga w góre nie idzie co mnie bardzo cieszy :tak::tak::tak:
 
reklama
o witam nowe mamuski odchudzajace sie sporo was tu sie dołaczyło no i ja tez sie pochwale ze zjadłam 6szt cukierkow tiki taków i kasztanków heeeeeeee no ale waga i tak spadła o 200gram haaaaa co mnie cieszy bo ostatnio zaprzestalam dietki bo bylam chora i słaba i chycilam sie chlebka zeby nabrac sily:-)
no ale od jutra znów wracam na własciwe jedzonko

a co do tego serka to laska mysle ze jak zjesz lasterek to sie nic nie stanie ja czesto zjadałam plaster zółtego sera z tez jest zakazany i jakos schudlam 14kg no i jeszcze troche przedemna do zrzucenia :-D:-D:-Dale i tak cieszy mnie efekt juz teraz bo maz zaczał do mnie wolac chuda dupa haaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry