reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej dziewczyny można dołączyć?? ja już prawie miesiąc na Dukanie i nawet jakos idzie :-)

ale ostatnio jakoś potrzebuje wsparcia... :-(

ja aktualnie jestem w fazie Ii i idę rytmem 1/1
 
reklama
uuu, musisz być twarda:-D:-D:-D karton chipsów:laugh2::laugh2::laugh2: nie wiem czy bym dała radę się oprzeć:-):-)
Sto lat dla świętującej dziś Ninci!!

Gosiagra pisałam wcześniej ale mi post wcieło :angry: oczywiście wszystkiego najlepszego takze dla Majeczki :-D no ja sama nie wiem jak dam radę tym chipsom :-D strasznie mnie motywuje jak widze ile zrzuciłaś kg :) która to już faze u Ciebie? U mnie dopiero dzień 3 I fazy i własnie stanęłam na wadze jest o 1,5 kg mniej hurrra!!!

No to ja wam powiem ze wczoraj na noc zjadłam całą tabliczkę czekolady a w weekend najadłam się gniazdek wiedeńskich i jakoś waga w góre nie idzie co mnie bardzo cieszy :tak::tak::tak:

Ale wy tu kusicie... ja bym bardzo chętnie zjadła coś tak pysznego jak czekolada :-)

Iwcik28 - dołączamy bo tez chcemy być szczupłe i piękne :-D
 
Ostatnia edycja:
Kaczucha witamy i do boju nie poddawac sie ja ciagne dukana juz od polowy stycznia i jest git haaaaa no czasem zgrzesze ale to tak jakos upssssss heeeeeeeeeeee zycze wytrwałosci bo ta dieta chwilami daje popalic ze ma sie ochote tym rzucic w kąt:tak::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:ale trzymajmy sie w kupie i nie dajmy sie dupie:-D:-D:-D:-D

Kreatorka my tu wszystkie przeciez jestesmy piekne i mlode no a szczupłe to juz za niedługo tez :-D:-D:-D:-Dno i wtedy panie na wybieg:-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Wróciłam dziewczyny ! :-)
Od dzisiaj jestem znowu na Dukanie i musze zrzucić te moje 15kg bo nie moge na siebie patrzeć a do tego mężowi chyba też przestałam się podobać ...

Iwcia no tak tak :D na wybieg . :)

Dziewczyny a co z brzuchem ? Jak się go pozbyć? Czy dam rade kiedyś mieć jeszcze płaski ? :> ;D
 
Alusia na brzuch niestety nic innego ci nie pomoże jak ćwiczenia i to regularne :baffled::baffled:
Kreatorka zobaczysz że z czasem i ty będziesz sobie mogła pozwolić na grzeszki :tak::tak::tak: zauważyłam że jak już ktoś dłużej na dukanie jest to nawet jak raz na jakiś czas podje coś niedozwolonego i wiadomo ze w ilości normalnej lub małej to nadal chudnie albo ma mały zastój tak więc nie jest źle :tak::tak:
 
Dziewczyny a co z brzuchem ? Jak się go pozbyć? Czy dam rade kiedyś mieć jeszcze płaski ? :> ;D

na brzuszek polecam ćwiczenia A6W, ja już raz próbowałam, ale padłam na 27 dniu, ale efekty były, teraz znowu do nich wróciłam i tym razem mam nadzieję uda mi się skończyć
 
Gosiagro ja niestety A6W nie dam rady robić bo mam endometrioze co powoduje ból brzucha przy tych ćwiczeniach ;/

Anaconda a bieganie i hula-hop wystarczy ?
Kurcze moge malo jesc ale najgorsze te ćwiczenia ;/
 
ja Was podziwiam za A6W... ja jestem leń śmierdzący i nie wytrzymuje na tym długo:wściekła/y::-( kondycha totalne zero !!

za to mam Zumbe na płycie... raz spróbowałam i kurde po 10 min lalo sie ze mnie :-D muszę się do niej przyłożyć, ale chęci brak :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Domyślam się, że czasem trzeba zjeść coś niedozwolonego dla poprawienia nastroju :-D tylko, ze ja jak zacznę to nie mogę przestać :-p ale widzę, że warto, bo efekty są naprawdę fajne z tego co przejrzałam w internecie :-)

No pewnie, że na wybieg :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry