reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jesli chcesz nadal karmic to nie polecam tej diety :no: do mleka potrzeba przede wszystkim węglowodanów, dieta białkowa moze skończyć karmienie piersią :no:

Ja teraz chcę się przygotować"książkowo",czyli teoretycznie. Wiem,że na razie nie mogę stosować tej diety. Ale myślę,że za jakieś pół roku(może wcześniej) się do tego zabiorę. A teraz może wypróbuję dietę na mężu ;-)
 
reklama
Pewnie damy rade musze jakos dac rade bo musze schudnąć wiec moze majac was nie zrezygnuje chociaz jestem uparta i potrafie dążyć do celu:-):-):-)
wiec dzisiaj jade na zakupy i od jutra pod duzym rygorem dieta dukana wchodzi do mojego życia wiec jesli chcesz to zaczynaj jutro ze mną:tak::tak::tak::tak:



łał dobra jestes gratuluje utraty zbednych kg:tak::tak::tak:


kobieto jestesmy piekne i młode

kochanie nie zacznę jutro razem z Tobą ponieważ ja jeszcze nic nie mam do Dukana a u nas na wsi w sklepie to sam tłuszcz:-):-):-). A w mieście dopiero w poniedziałek będę:-) to do biedronki wejdę:-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Malinko to mamy tyle samo do zgubienia:-):-):-) będzie tak jak musi być tak jak zaplanowane:-):-):-)
 
MH nie potrafię się codziennie nie zważyć :-D:-D:-p:-p
Dzisiaj u mnie na obiad była wątróbka indycza - ale pychotka :tak::tak::tak:
 
Anakonda , bo to już jakaś obsesja wagowa się rodzi.:tak::-D Skąd ja to znam :unsure::unsure::rolleyes2:, hehe.:-D
Jak już będziesz na II F to polecam wątróbkę podpieczoną z cebulką podlać odrobiną wody i dodać do tego łyżeczkę koncentratu pomidorowego.:tak: Poddusić , aż woda wyparuje . I Pycha! :tak:A do tego jeszcze ogóras :rolleyes:, mmmmm....
 
Oj widze ze macie sporą produkcję.

Ja od 22 listopada- wtedy zaczęłam schudłam 8 kilo i w tej chwili waga stoi a zostało mi jeszcze 4 kilo do zgubienia.

Co do przygotowania to ja polecam nową książkę Dukana czyli "Metoda doktora Dukana". Moim zdaniem to podstawa teoretyczna a reszty mozna się dowiedzieć ze stron zagranicznych a i polskich już nie brakuje. Co do internetu to jedyne na co moim zdaniem uważać należy to wiele osób stosuje trochę swoją wersje diety dlatego warto znać zasady.


Jeżeli ktoś karmi to na pewno dwie pierwsze fazy nie dla niego ale spokojnie można wtedy zacząć od fazy III planu protal. Wtedy na pewno składników odżywczych będziemy mieć pod dostatkiem a dzięki karmieniu schudniemy. Gdym to wiedziała co wiem dzisiaj tak właśnie bym zrobiła karmiąc piersią. Wtedy bez diety jakiejkolwiek ważyłabym tyle co teraz. A po zakończeniu karmienia jak waga nadal będzie wskazywała za duzo można wtedy przejść do etapu pierwszego i drugiego a potem znów wrócić do III a potem do IV do końca naszych dni :)
 
No ja chyba tez jutro nie zaczne bo tak sobie pomyslałam ze w sobote jade do mamy na urodziny i obawiam sie ze całego dukana by szlak trafił znająć moja mame:-D:-D:-Dbyloby tylko no jedz ...............no jedz...........:-D:-D:-D:-D

Takze ja chyba tez zaczne od poniedziałku bo akurat nie wybieram sie juz pózniej nigdzie na zadne spotkania rodzinne wiec bedzie łatwiej:tak::tak::tak:
 
Ja na spotkanakch z wyzerka sobie nie odmawiam :-p tylko, że wcinam samo miesiwo i surowe warzywka :-p nawet nikt niewie, ze jestem na diecie :cool2: aczkolwiek dzisiaj nie jestem :-D:-D:-D bo zrobiłam pity :-p i zeżarłam 3 :szok::-D:-D:-D no ale nadzienie od Dunkana - prawie :-p
 
Aleksia widziałam twoje foty widze ze chcesz duzo zrzucic no ja tez mam troche bo ja chce wygladac tak jak dwa lata temu moja fota sprzed ciąży
 

Załączniki

  • mmmmm.jpg
    mmmmm.jpg
    62,1 KB · Wyświetleń: 59
  • S5000606.jpg
    S5000606.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 57
powodzenia dziewczyny w odchudzaniu:-) trzymak kciuki

ważyłam się nawet po 3 do 4 razy dziennie ale potem mi przeszło ..nie mówiąc i mierzeniu dokładnie każdego milimetra ciała(obwodów)..mi bardzo pomagała wytrwać jak nawet o 1mm zmniejszały się wymiary
 
reklama
Agusia widze ze ty naprawde duzo schudłas ile to czasu ci zajęlo jesli mozna wiedziec i czy cwiczylas cos dodatkowo czy nic????????

Justa a ty ja z xwiczeniami ????

Bo ja dzisiaj próbowalam 8 minut abs i wiecie co wymiekam normalnie skurcze w udach mnie lapały a miesnie brzucha mega bola heeeeeeeeeeeeeee:-D:-D:-D8 minut a taki wycisk ze miałam wrazenie ze cwiczylam z godzine haaaaaaa:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry