reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Malinuś spokojnie do tego twojego menu dzisiejszego możesz dołożyć coś jeszcze.:tak:
Niby activii i danio nie można, bo albo zawierają więcej niż trzeba tłuszczu, albo cukru- ile osób , tyle opinii... ale jak zjesz , to nie umrzesz.:tak:;-):-D
Patelnia z Biedronki the best!:-D

ViKamciaG poszło.:-) Na Vitalii jest sporo facetów na Dukanie, może to zmobilizuje twojego dużego mężczyznę?;-):-)

haha on nie taki duży jak brzuchaty bardziej:-p

no mam nadzieję że się uda na tej diecie jego brzuch zrzucić..
bo mu tak urósł przez moje ciąże:-D musiaał po mnie dojadac .. haha

Tylko te otręby musze skądś skołowac i się za niego wezmę..

a te książki to trzeba mieć?>?
 
reklama
Książkę warto mieć, ale ja jak zaczynałam to miałam ja tylko raz przeczytana bo pożyczoną i zaczęłam bazując na tym co wiedziałam i na tym co znalazłam w sieci.
Dopiero potem zaopatrzyłam się w nową książkę.

Zamierzam podstawowe zasady diety wrzucić na swojego bloga bo mnie sporo osób właśnie podpytuje, ale muszę znaleźć chwilę żeby to stworzyć.

No najgorsze to były Święta na dukanie ale przetrwałam jakoś. Chyba tylko dzięki Tiramisu dukanowym, którym się objadałam na okrągło jak mnie tylko łapała ochota na słodycze.


Chyba nie bardzo wiem o jakich tu blogach piszecie, zdjęciach itp. Jakos sie nie mogę połapać z forum jeszcze.
 
Aleksia widziałam twoje foty widze ze chcesz duzo zrzucic no ja tez mam troche bo ja chce wygladac tak jak dwa lata temu moja fota sprzed ciąży

Iwcik ja tak minimum 30 kg żeby wyglądać tak jak przed ciążą:-) jak mi się uda to od wtorku zacznę. Ile Ty teraz wazysz?:-)
 
chcę zacząć dietę bo bardzo chcę schudnąć tylko nie za bardzo wim jak się za to zabrać doradźcie proszę
 
Agusia widze ze ty naprawde duzo schudłas ile to czasu ci zajęlo jesli mozna wiedziec i czy cwiczylas cos dodatkowo czy nic????????

Justa a ty ja z xwiczeniami ????

Bo ja dzisiaj próbowalam 8 minut abs i wiecie co wymiekam normalnie skurcze w udach mnie lapały a miesnie brzucha mega bola heeeeeeeeeeeeeee:-D:-D:-D8 minut a taki wycisk ze miałam wrazenie ze cwiczylam z godzine haaaaaaa:-D:-D
po trzech dniach przejdzie :tak::-p
 
Nie cwiczylam cały grudzień :eek: Ale ćwicze spowrotem :tak: Dziela działa :tak: Ja miałam powazny nadmiar brzucha, po Anice :no: Ale juz moge go pokazac np na plazy :tak::-D kaloryfera to nie widac, ale niema tez wiszączego wora :sorry:
 
No ja chyba tez jutro nie zaczne bo tak sobie pomyslałam ze w sobote jade do mamy na urodziny i obawiam sie ze całego dukana by szlak trafił znająć moja mame:-D:-D:-Dbyloby tylko no jedz ...............no jedz...........:-D:-D:-D:-D
Heheh :-D, taaaaa. " A to tego też nie możesz?" , "Jedz , bo mizernie wyglądasz", " Przecież to nie jest tłuste"....

Ja na spotkanakch z wyzerka sobie nie odmawiam :-p tylko, że wcinam samo miesiwo i surowe warzywka :-p nawet nikt niewie, ze jestem na diecie :cool2: aczkolwiek dzisiaj nie jestem :-D:-D:-D bo zrobiłam pity :-p i zeżarłam 3 :szok::-D:-D:-D no ale nadzienie od Dunkana - prawie :-p
Spotkania z wyżerką niweczą to z czym walczysz. Widząc kupę jedzenia nagle rzucasz się na nie , nie żałując sobie nawet ciasta , myśląc " a co tam, jedno mi nie zaszkodzi".

bo ja chce wygladac tak jak dwa lata temu moja fota sprzed ciąży
wow, laseczka. :tak:;-) No to motywację już masz.:tak::-D

powodzenia dziewczyny w odchudzaniu:-) trzymak kciuki
..nie mówiąc i mierzeniu dokładnie każdego milimetra ciała(obwodów)..mi bardzo pomagała wytrwać jak nawet o 1mm zmniejszały się wymiary
Dzięki.:-)
No właśnie laski, mierzycie się?
1 mm ubytku to nawet nie zauważyłabym , ale jak na miesiąc z brzucha spadło mi 6 cm,a z tali 10 cm to była dopiero satysfakcja.:-)

Justa a ty ja z xwiczeniami ????
Yyyyy :sorry: Gdybym ja miała chociaż wieczory dla siebie......może bym i zaczęła ruszać się, a tak... głupio mi gimnastykować się przy całej rodzinie. Bo potem najmłodsza córa chodzi i woła " Mamo cho" kładąc się na dywanie wyginając we wszelaki sposób.:eek::confused2: A niech taki cyrk odstawi w gościach ?:eek::zawstydzona/y::-p Wolę już się z kolacją ograniczać, nie mniej jednak coś z tym swoim brzuchem muszę zrobić.:sorry:
Zacznę ćwiczyć jak chłop wróci na normalny tryb zmianowy( czyt. nie prędko) :-p


haha on nie taki duży jak brzuchaty bardziej:-p

no mam nadzieję że się uda na tej diecie jego brzuch zrzucić..
bo mu tak urósł przez moje ciąże:-D musiaał po mnie dojadac .. haha

Tylko te otręby musze skądś skołowac i się za niego wezmę..

a te książki to trzeba mieć?>?
Książki to chyba podstawa diety.:tak::sorry:
A to i mój ma nadbagaż po ciążowy. :-D
Z tym , że raz czy dwa razy w tyg. chodzi na treningi piłki nożnej.:tak: Łudzi się, że zgubi.:-D

chcę zacząć dietę bo bardzo chcę schudnąć tylko nie za bardzo wim jak się za to zabrać doradźcie proszę
Wszystko opisane jest na I stronie oraz na dwóch kolejnych.:tak:



Oooo a ja mam dziś protoczwartek.:-) Zakupiłam na dziś makrelę ( będzie jakaś pasta lub sałatka) , potem rybka z piekarnika , hmmm śledzik?
I zrobię dziś pasztet.:tak: Bo te kupieckie wędliny poleżą dzień , dwa i psują się.:eek:
 
...

Spotkania z wyżerką niweczą to z czym walczysz. Widząc kupę jedzenia nagle rzucasz się na nie , nie żałując sobie nawet ciasta , myśląc " a co tam, jedno mi nie zaszkodzi".


...

No własnie, nie :-) ide normalanie na taką imprezke tylko poprostu jem to co mi mniej wiecej wolo... a jak sie niestresuje wizja wyzerki, to sie nie zucam na jedzenie tylko jem normalnie :tak: moze nie powoduje to utraty wagi, ale napewno nie tyje od tego :tak:

Najwazniejsze jest podejscie bezstresowe. Nie mam na tyle samokontroli, zeby nie zgrzeszyć jedzeniowo :no::-p jakbym sie przejmowała i biczowała po kazdym "cistku" to na pewno nie osiagnłea bym sukcesu :no: mówię sobie stało sie i wracam do diety :tak:

Jeszcze jedna kwestia psychologiczna, jak sobie ciagle powtarasz tego mi nie wolno tamtego mi niewolono... to masz na to coraz wieksza ochote - wiadomo zakazny owoc samkuje najlepeij. Więc patrząc się na taki suto zastawiony stół szukam pozytwtywó, tzn dań odpowiednich dla mnie i się tym zajadam w najlepsze :tak:
 
reklama
To fakt kupcze wędliny to tylko na jeden dzień tylko jakoś tak głupio mi kupować np. jeden plasterek szyneczki dla Mai (bo nikt inny u mnie tego nie je) :crazy::crazy:
MH to muszę się zabrać za te ćwiczenia abs, skoro tak polecasz :tak::tak:
A u mnie dzisiaj ostatni dzień samych proteinek i jutro włączam warzywka, właśnie muszę sobie obmyślić co tu jutro na obiad sobie wykombinować i coś tak o gołąbkach ostatnio czytałam :-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry