reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Patrycja to masz tak jak ja... ZAWSZE po obiedzie musze coś słodkiego:D

ale ponoć najlepiej po obiedzie od razu jeśc słodkie jak już... tak gdzieś kiedyś słyszałam;)
 
reklama
ja mam ogolnie po slonym...moge zaraz po sniadaniu czy obiedzie cala czekolade wciagnac. ale jak nie mozna..to nie mozna... a kiedys to jak jeszcze szczuplym sie bylo to bez roznicy czy jedna czy dwie czekolady-byle zaspokoic glod :-D
 
hejo hejo

Justus wszystkiego naj naj dla corusi kochana...
patrycja wiem,wiem...tylko szkoda,,bo troche dni bym juz byla,a tak na nowo jutro zaczynam...
Iwcik dokładnie wiosna,,tylko gdzie?? u mnie jesien dosłownie,,wieje,leje,,brr..ale wczoraj w pracy bociana widziałam,,,ucieszylam sie,,haa

Ja chce od jutra znowu zaczac,,,kupilam serki,itp....a dzisiaj jeszcze slodyczki i wieczorem piweczko....
Obym dała rade....chce 5 dni miec Protein
 
hej laski

Ankonda jaka super waga ja tez chce:-:)-:)-:)-(

ja od dzisiaj proteinki bu:-(łeczka z wedlinka i jajkiem zaliczona jogrcik i kawa tez :-D:-D:-Da co dalej to nie wiem :-D:-D:-D:-Dokaze sie wieczorkiem ale pewnie cos z tunczykiem :tak::tak::tak:

Patrycja a ty tez masz swoja diete przez siebie ułożona czy jak???? bo ten ocet jabłkowy mnie zadziwil ze go tak pijesz:-):-):-)
 
Iwcik-ja ogolnie stosuje sie do tego ze jem do 30 gram tluszczow dziennie...staram sie jesc ich jeszcze mniej...chodz nie zawsze sie udaje ;) bo glupi cukierek potrafi zepsuc wszystko!!!
Ogolnie na sniadanie jem ok.3 gram tluszczu..na obiad do 15...na kolacje zazwyczaj owoce...badz salatke...duzo staram sie pic..ostatnio mam malo ruchu bo mam duzo pracy..a jak robie chwile przerwy to lookne na bb,zrobie obiad albo zwyczajnie w spokoju wypije kawe czy pobawie sie z corka ;) a ocet pije bo slyszalam o nim duzo dobrego.. :-) i faktycznie cos sie ruszylo... widze poprawe...ale zeby miec pewnosc ze ze zdrowiem po nim wszystko okay to za dwa miesiace ide zbadac krew :)
 
hej laseczki

ja na dukanie od jutra

mam do zgubienia około 10kg..wic sporo wyrzeczen..ale tym razem mam nadzije ze dam rade
 
hej:-) dawno mnie nie było, coś te grzeszki mi się ostatnio często przytrafiają:eek::eek: ale dukam dalej...

smart - witaj:-) i trzymam kciuki!
 
hej laski

a ja wczoraj zgrzeszyłammmmmmmmmmmmmmmm:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zjadłam jednego placka ziemniaczanego no nich to szlak trafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale trudno ide dalej do przodu dzisiaj dalej same proteinki no i zobaczymy jak bedzie waga spadać pewnie sie znów zatrzyma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja narazie to pije kawe z rana powinnam szczelic sobie głodówke dzisiaj to by mi sie odechciało jesc inne rzeczy które sa zakazane:-:)-:)-( na obiad miesko a na kolacje pewnie bułeczka dukanowska z wedlinka :-)
A mąz dzisiaj z walentynka przyleciał no i baaaaaaaa czekoladki mi kupil:-D:-D:-Dno to moje dzieci beda miały co jesc bo mamusia nie moze:-D:-D:-Dchyba ten mój walenty to na złosc mi kupił ta walentynke:-D:-D:-D:-D
 
Iwcik nie masz co się załamywać bo ja też w weekend zgrzeszyłam i czekoladek sobie podjadłam :-D:-D:-D ale od dzisiaj proteinki to może jakoś dalej waga będzie spadała w dół :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
pociesze Was :-D ja tez zgrzeszylam i od razu 350 dag.na wadze wiecej...a tylko kulka cukierkow czekoladowych..i wszystko diabli wzieli...
dzis na obiad zupka rybna + malze i krewetki-wyszla pychaaaaaaa...zabielana oczywiscie jagurtem naturalnym :-D

A od mojego walentego dzis kwiatki dostalam... ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry