reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iwcik ja tez uwilebiam zupy....i dobrze,ze mozna je jesc dowoli..........
 
reklama
hej laski

u mnie dzisiaj bigosik jupiiiiiii :-):-)cholera dostałam wczoraj @ i leje sie ze mnie jak z kaczki:-D:-D:-Dno i waga znów stanęła szlak by to trafil złosci mnie jak ani grama nie gubie przez noc no ale cóz uroki diet raz w góre raz w dół jakos trzeba przetrwac i cholernie cos słodkiego mi sie chce chyba ide zrobic cos dukanowskiego bo inaczej zgrzesze zawsze tak mam przy @ ze slodycze bym cały dzien jadła apóznij idzie w dupke i bocz:-(ki:-D:-D:-D:-D:-D
 
Iwcik ty chociaż @ dostałaś a ja nadal nic :szok::szok:
A ja wczoraj na noc ptasie mleczko robiłam bo też coś słodkiego za mną chodzi do tego waga też stoi w miejscu a jeszcze dzisiaj P+W więc nawet nie liczę że cokolwiek spadnie przez następne 3 dni :crazy::crazy:
Szkoda że schudnąć jest tak trudno a przytyć tak łatwo :-D:-D:-D
 
Anakonda ty nadal nie masz @:szok: do mnie przyszła z tygodniowym opuznieniem i brzuch napitala ze szok:wściekła/y:
Ja tez zrobiłam ptasie mleczko dukanowskie:-D:-D:-Dmigdałowe:-D:-D:-D bo chyba bym zwariowała :tak: a i ja tez teraz na P+W i nie licze na spadek wiec nawet sie nie waze bo maz kupil mi nowa wage z dokładnoscia do 100gr wiec nie chce sie załamac :-D:-D:-Dno i fakt jakos ociazale ida te kg w dół a w gore raz dwa lecą:-:)-:)-(alez to nie sprawiedliwe:-:)-(
 
Iwcik a ty grzeszysz czy trzymasz się kurczowo diety? I ile spadasz kg na tydzień, bo u mnie to dość marnie to ile ale fakt ja ciągle coś zjadam czego nie wolno :crazy::crazy: A @ niestety nadal nie mam :crazy::crazy:
 
Jaa sie zabije-mowie Wam :-D
Wczoraj rano na wadze bylo 63,3...zawsze waze sie rano a potem wieczorem... ale na bieliznie... no i widze ze jak mam na wieczor te 65 to spoko...rano bedzie znowu cos na minus..a jak mam 66 ponad to wiem ze placz z rana bedzie...no i wczoraj nie wiem chyba z nudow zjadlam orzeszki w czekoladzie i co? jajooo :-D 64,8!!! az kichnelam :-D i zas od nowa...a na sobote to mi sie takie obzarstwo szykuje ze chyba tyle nie jadlam prezz caly tydzien...jade z moja Noemi na noc do kolezanki i juz zesmy wczoraj obmyslaly czego to my nie zjemy :-D napewno beda mega tuczace nachos zapiekane z serem... a i cos slyszalam o zupce kartoflanej z podpiekanym bekonem... no i wiaderko kurczaczkow z kfc do tego ich puree z sosem i pycha surowka :-) wiecej grzechow nie wymieniam ;)))))
 
Hej dziewczyny ,mogę do was???

Ja walczę z kilosami od zawsze:-D:rofl2:

MAM 176 CM WZROSTU I WAŻE 77KILO
a marzę o 70 chociaż idzie mi jak krew z nosa,tzn chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu ,figura jak mówi mój m mi sie rzeżbi ,ale waga ani drgnie,mój brzuch mnie dołuj,marzy mi się bardziej płaski ,zdaję sobie sprawe,ze muszę zmodyfikować dietę ,ale jakoś nie potrafie ,może z wami pójdzie mi lepiej:tak:
 
Madziulanatasza-ja tez ostatnio z wiatrakami walcze :-D marzy mi sie i brzuch plaski ,reka chudsza(bo jakos taka wielka sie zrobila :-D ..i w biodrach ciut mniej...reszta moze byc...no i cellulit won niech idzie ;)))) jeden pozytyw piersi dostalam jak trzeba ;))))))) lubie na nie z gory patrzec :-D
 
cześć dziewczyny,

grzeszki, coś o tym wiem:zawstydzona/y: ale od dziś muszę się zawziąć:tak: w pierwszym miesiącu tak ładnie szło, a teraz jak po grudzie:crazy:

miłego weekendu!
 
reklama
hej laski

Anakonda no ja trzymam sie kurczowo diety jak narazie to tylko raz zgrzeszylam i zjadłam jednego placka ziemniaczanego a tak to jakos mi sie udaje powstrzymywac no i zaczełam z waga 81 a po miesiacu diety mam 73kg w dniu dzisiejszym:-) teraz tak do1kg na tydzien z tego co widze tylko ze ja na fazie uderzeniowej 10dniowej szybko kg mi lecialy :tak:ale i tak u mnie jeszcze kolejne 8kg trzeba zgubic :-(niedawno miałam przestój wagowy ze wzgladu na @ ale teraz znów schodzi w dół no i nie ma co ukrywac ze na P+W waga leci pomalutku nawet i tylko 500gr a na samym P szybciej leci w dół:tak::tak::tak: mysle ze jeszcze miesiac i bede wazyc 65 a pózniej zobacze jak dam rade to bede chciala na 60 wskoczyc i bede happy i na 3 faze przejde:tak::tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry