reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się :))

Musze postudiowac - dziekuje. Ciekawa jest tez ta dieta turbo Verity, a kusi norweska Poli... Za duzo tego ;-) Pamietam, ze 3 lata temu udalo mi sie bardzo schudnac - jadlam sniadanie i obiad (jakies dania niskokaloryczne) a na kolacje cola light i papierosy :zawstydzona/y: Bardzo zdrowo :confused2: Pozniej poznalam L i zaczely sie pizze, kaloryczne obiadki, popcorny i chipsy i tak zostalo do tej pory. Achh te chlopy ;)
 
reklama
Ja tez ciagle tu, chociaz juz sie nie odchudzam jak kiedys, tzn. jem co chce i kiedy chce ale czesto, a co za tym idzie porcie sa duzo mniejsze a ja nie gloduje i jakos waga leci. Dzis rano przekroczylam magiczne 80kg :tak:. Franca pokazala 79kg juupppiiiiiii.
 
gkvip teraz już z górki ;)

Niespodzianka
mi po tej norweskiej tak się skurczył żołądek, ze aż w szoku jestem. jem zdecydowanie mniej niż przed dietą i dalej kg lecą w dół. Polecam!
 
Gkvip przekroczylas wiec magiczny numer ;) Ja jak zejde ponizej 70 to sie bede cieszyc (troszke).

Polaa najpierw musze chyba troche zoladek skurczyc, bo przy takich ilosciach jedzenia jakie pochlanialam dlugo na diecie norweskiej nie wytrzymam :zawstydzona/y: Znam siebie i niestety najpozniej trzeciego dnia bym siedziala z glowa w lodowce :zawstydzona/y:

Jestem nawet zadowolona z wczorajszego dnia - podczas wieczornego ssania zamiast kanapki ociekajacej majonezem zjadlam wase z indykiem. Ale jak zwykle w glowie pojawil sie glos "zaczniesz od jutra", tyle, ze w koncu powiedzialam sobie, ze caly czas zaczynam od jutra, a dupa rosnie z tygodnia na tydzien.
 
Ja na norweskiej schudlam jedynie 3 kg, ale troche oszukiwalam. Jednak zoladek sie skurczyl i nie potrzebuje juz jesc w takich ilosciach jakie jadlam wczesniej. I dzis nastepne 0,5 kg w dol. oby tak dalej
 
Alijenka nie lam sie - i tak jestes 4 kg przede mna ;-) Ja tez nie jem regularnie, chyba tylko nieliczne mamusie moga sobie na to pozwolic.

Ania 3 kg to juz sukces :) Ja np widze po swoim ciele (brzuchu glownie) jaka roznice robi 3 kg.

Uff dzien prawie sie konczy ;) jakos sie udalo nie podjadac, a L zalatwil mi ze wsi piersi z kurczaka (przywiozl ich 12 :eek: ) zeby nie bylo, ze nie mam co jesc :confused2: Chyba mu zalezy na tym, zebym przestala wlec brzuch po podlodze :confused2:
 
reklama
Niespodzianka rozbawiłas mnie tym, ze mężowi zależy, zebys brzucha nie wlokla po podłodze :-D udana jesteś ;-) ja jak byłam na diecie mój też mi tyle kupował :tak: muszę Go spytać czemu :-D zawsze mówił, żebym miała co jeść. Ale dałaś mi do myślenia :-D
 
Do góry