reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się :))

Hej. Ja tez jestem na etapie odchudzania :) diety nie opracowlam ale jem mniej,i za to jezdze na rolkach codziennie wieczorem. Poprawe widze zdecydowanie ale jeszcze waze 60kg przy wzroscie 161. moja normalna waga to 55kg takze jeszcze 5 :) Zycze powodzenia i wytrwalosci :)pozdrawiam
 
reklama
utyłam :angry::angry::angry: od jutra muszę się za siebie wziąść!!!!! ale nie wiem jak bo uwielbiam jeść!!! dziś upiekłam ciasto drożdżowe i zjadłam już pół blachy :zawstydzona/y: wstydddd
nie potrafię się powstrzymać
no i na liczniku 69,5
a było 67, 5 :crazy:
 
dziś dotarła waga :tak: i to co na niej się wyświetliło wpędziło mnie w mega doła , nie myślałam ,że jest aż tak źle :szok::wściekła/y::no: na dodatek mam pierwszy poporodowy okres który trwa, trwa i trwa :szok:
no nic to , od jutra dukan :tak: mam nadzieje ,że dam rade :-(
 
Aj w doooooope z tym wszystkim :wściekła/y: kolejny tydz za nami wiec wtoczylam sie na wage i co..... i dooopa ciagle 88kg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Jem czy nie, to i tak waga ta sama:wściekła/y:. Boziu! jak sie nienawidze:-(
 
piąty dzień na dukanie :-) puki co jeszcze wytrzymuje , ale dziś chyba jakiś kryzys :-( mam mega ochotę na słodkie :szok::no:

verita , gkvip to pewnie chwilowy zastój i waga znów zacznie spadać :tak: nie łamać się kobietki tylko trzymać dietę :tak:
 
reklama
Właśnie jem jogurt naturalny zcynamonem i słodzikiem:tak:
Polecam.
Mi zostały 4 kg do wagi sprzed ciąży, dzisiaj się wazyłam, w ostatim tygodiu spadło 1.5 kg. Ale do wagi spzed ciąży z Kubą jeszcze 9 kg, mam nadzieje, że dam radę.

dziewczyny często jest taki zastój, nie martwcie się.
ja pamietam jak byłam na dukanie, pierwsze leciały super kilogramki w dół, pożniej przerwa, byłam już zrezygnowana a następnie w cagu tyg. 4 kg poleciały więc róznie to jest. Wiadomo jak się ma @ jest zastój czy nawet dni płodne i trzeba się ważyć zawsze o tej samej porze, najlepiej rano na golaska:-D
 
Do góry