reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

reklama
Agusia z tych Twoich 4kg na plusie to pewnie już nic nie zostało:-p

Susu a po Tobie tych dodatkowych nic nie widać pewnie;-)

Tyciu a Tobie jak idzie, bo wydaje mi się, że całkiem nieźle:-)

Ja w przyszłym tygodniu wykupuje sobie karnet na basen z dodatkowym areobikiem w wodzie, może to coś pomoże mi się zmobilizować:sorry:
 
Chodzenie na areobik w wodzie 3x w tygodniu chyba dobrze mi robi, bo spodnie zaczynają mi spadać:-p Chciałabym jeszcze tego Dukana spróbować, ale jakoś nie wiem czy dam radę się aż tak pilnować:sorry2: Choć efekty wielu osób zachecają:tak:
 
Wolfia gratki, ze sie w koncu zmobilizowałaś!! zycze powodzenia i wytrwałości, a Dukana spróbuj, idzie na nim wyzyc i nie trzeba nawet tak restrykcyjnie jechać, my z mezem troszkę urozmaicalismy zawsze diete i tez efekty spore były.
A ja przytyłam 1 kg, kurczę musze sie pilnowac bo niby karmie ale diety scisłej bezmlecznej juz tak nie trzymam i przybywa mi tu i ówdzie. Musze się za siebie wziać i na jakies cwiczonka zapisac, bo w domu to motywacja kiepska i zawsze co pilniejszego do zrobienia
 
Ją to należę do tych cichaczy bo jak się ogłaszam to szybko tracę zamiary no ale w końcu mam 55kg od tygodnia się trzyma.zaczęłam chodzić 2 razy e tyg. Na aerobik z tańcem zero kolacji i żadnych ziemniaków.
A co do dukana pamiętam że była jakaś afera że tak nie fo końca ok.wolfa myślę że racjonalna dieta typu pa pa słodycze fast foody chipsy orzeszki itp kolacja dla wroga i ten basen to szybko pójdzie s co najważniejsze mieć chęć.
 
reklama
Do góry